O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Zidane, C.Ronaldo, Ronaldo, Ronaldinho, R.Carlos
  • Ulubione zespoły RM
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4141
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

0

Ocenianie zawodnika po 1 czy 2 nieudanych akcjach

#debilizm.

0

Ty już się nie martw o Real, w tamtym sezonie przegrał 2 razy z Barcą, z Atletico w lidze też umoczył a później LM i PK xD

0

Mówcie co chcecie, padaka dziś była ostatni kwadrans Real rozpaczliwie cisnął ale i tak nic z tego nie wyszło ale Marcelo grał świetnie, facet miał tyle razy piłkę i zawsze coś tam potrafił zrobić, do tego ten rajd i kiwnięcie 2 obrońców, to było coś. Koleś chyba na prawdę jest najlepszy na świecie na lewej obronie.

Zobacz wszystkie

0

jaja sobie robi jak nic

0

a wy to ostatnio też macie trochę tych karnych, nie wiem o co ten ból, Real od kilku meczów nie miał karnego. zresztą nie wiem po co tu płakać jak był zasłużony.

0

akurat nie widzę tutaj nic dziwnego skoro wszedł Jese (stricte ofensywny zawodnik) za Silve (zawodnik że się tak wyrażę mieszany) illara była dla równowagi.

0

czyli reasumując krótko - nic nie jest przesądzone a Majster nie będzie pewny aż do ostatnich meczów.

0

Mówcie co chcecie, padaka dziś była ostatni kwadrans Real rozpaczliwie cisnął ale i tak nic z tego nie wyszło ale Marcelo grał świetnie, facet miał tyle razy piłkę i zawsze coś tam potrafił zrobić, do tego ten rajd i kiwnięcie 2 obrońców, to było coś. Koleś chyba na prawdę jest najlepszy na świecie na lewej obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?