Mówcie co chcecie, padaka dziś była ostatni kwadrans Real rozpaczliwie cisnął ale i tak nic z tego nie wyszło ale Marcelo grał świetnie, facet miał tyle razy piłkę i zawsze coś tam potrafił zrobić, do tego ten rajd i kiwnięcie 2 obrońców, to było coś. Koleś chyba na prawdę jest najlepszy na świecie na lewej obronie.
a wy to ostatnio też macie trochę tych karnych, nie wiem o co ten ból, Real od kilku meczów nie miał karnego. zresztą nie wiem po co tu płakać jak był zasłużony.
akurat nie widzę tutaj nic dziwnego skoro wszedł Jese (stricte ofensywny zawodnik) za Silve (zawodnik że się tak wyrażę mieszany) illara była dla równowagi.
Mówcie co chcecie, padaka dziś była ostatni kwadrans Real rozpaczliwie cisnął ale i tak nic z tego nie wyszło ale Marcelo grał świetnie, facet miał tyle razy piłkę i zawsze coś tam potrafił zrobić, do tego ten rajd i kiwnięcie 2 obrońców, to było coś. Koleś chyba na prawdę jest najlepszy na świecie na lewej obronie.
Komentarze
0
0
0
Ocenianie zawodnika po 1 czy 2 nieudanych akcjach
#debilizm.
0
Ty już się nie martw o Real, w tamtym sezonie przegrał 2 razy z Barcą, z Atletico w lidze też umoczył a później LM i PK xD
0
Mówcie co chcecie, padaka dziś była ostatni kwadrans Real rozpaczliwie cisnął ale i tak nic z tego nie wyszło ale Marcelo grał świetnie, facet miał tyle razy piłkę i zawsze coś tam potrafił zrobić, do tego ten rajd i kiwnięcie 2 obrońców, to było coś. Koleś chyba na prawdę jest najlepszy na świecie na lewej obronie.
0
jaja sobie robi jak nic
0
a wy to ostatnio też macie trochę tych karnych, nie wiem o co ten ból, Real od kilku meczów nie miał karnego. zresztą nie wiem po co tu płakać jak był zasłużony.
0
akurat nie widzę tutaj nic dziwnego skoro wszedł Jese (stricte ofensywny zawodnik) za Silve (zawodnik że się tak wyrażę mieszany) illara była dla równowagi.
0
czyli reasumując krótko - nic nie jest przesądzone a Majster nie będzie pewny aż do ostatnich meczów.
0
Mówcie co chcecie, padaka dziś była ostatni kwadrans Real rozpaczliwie cisnął ale i tak nic z tego nie wyszło ale Marcelo grał świetnie, facet miał tyle razy piłkę i zawsze coś tam potrafił zrobić, do tego ten rajd i kiwnięcie 2 obrońców, to było coś. Koleś chyba na prawdę jest najlepszy na świecie na lewej obronie.