Anclan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Poznan kresowa 33 61-601
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busi jest dla mnie polaczeniem La masia, z reszta europejskiej pilki.
Pisze cie tutaj ze Busi jest zaslaby na gran derbi, a kto w zeszlym roku zneutralizowal Xabiego w srodku pola? Serrio to ze faworyzujecie co mecz Masherano( ktorego bardzo szanuje) jest zalosne, w koncusie obudzicie jak Busi bedzie w chelsea i przegramy 4:0. Zacznijcie oceniac graczy po umiejetnosciach a nie po recenzjach w interii;]
0
Nie wiem dlaczego na polskiej stronie tak sie krytykuje Sergio. Wedlug mnie jest to najlepszy def pomocnik swiata. To z nim w skladzie barcelona wygrala lm a nie z toure, to z nim w skladzie hiszpania wygrala mistrzostwa a nie z senna. Ja wiem ze Sergio nie wyglada na twardziela, a Wy zawsze go krytykujecie. Mam nadzieje ze Sergio pokaze wam co to znaczy La Masia;) A co do Masherano, ok jest dobry ale czy w statystykach jest lepszy od Busiego? Nie jest? Przypomina mi to samo co z Valdesem. Kiedys bylo tak samo wielka niechac do Victora bo popelnial bledy. Teraz nikt o tym niepamieta. Ciekawe czy ktorys "kibic" Barcelony sobie o tym przypomni gdy SErgio bedzie najlepszym pomocnikiem swiata;)
Vicca el barca!
0
Jak krytykujecie Pepa krytykujcie po sezonie. Pep powiedzial szczyt formy bedzie w listopadzie, listopad sie zbliza i zaczyna sie gra;)
visca el barca!
0
gdzie sa zesonowcy watpiacy w pepa?
visca el barca