Andres8best
Dołączył/a: grudzień 2011
Londyn
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ku**a ogarnijcie się z tym Albą... według mnie jest on niepotrzebny szczególnie przy grze systemem 3-4-3 ponieważ przy ofensywnie grającym Alvesie (jeżeli nie odejdzie) co najmniej dwóch defensorów powinno zostać z tyłu a jak wszyscy wiedzą Alba jest bardzo defensywnie grającym obrońcą... czyli zostałby z tyłu jeden stoper (Pique, Puyol lub Masche). W dodatku Alba jest bardzo niski i to byłby kolejny mikrus... a to już trochę przesada !
Na lewą obronę Barca wg. mnie powinna kupić Alabę z Bayernu ponieważ on w przeciwieństwie do Alby umie zachować się na boisku, nie wychodzi tak głęboko do przodu i znakomicie idzie mu gra z tyłu.
Ja byłbym za sprowadzeniem właśnie Davida Luiza na środek który umie uderzyć głową jak i zza 16m... z tyłu gra po profesorsku
0
viscaelbarca77
spokojnie... taki mały błąd każdemu może się zdarzyć :D
Trzeba uważać na Malagę ale nie wydaje mi się z całym szacunkiem dla Malagi żeby był to jakiś strasznie zaciekły pojedynek :P
0
FC1899Barca
Mnie interesuje... oczywiscie to nie jest ważniejsze od awansu ale jednak chciałbym go dzisiaj zobaczyć na boisku.
0
mam pytanie...
czy jest szansa że Ibrahim usiądzie dzisiaj chociaż na ławce ???
0
Sergio Ramos
wykurwiaj
0
[antimadridista]
Będzie :P
0
uff... długo czekałem na tę informację.
Raczej wątpię aby zagrał z Milanem ale napewno zagra chociaż chwile w następnym meczu i powoli będzie dostawał więcej szans, ^^
0
Adriano ZOSTAŃ !!!!
0
JA BYM WYBRAŁ STOKE
0
A ja chciałbym zobaczyć w FCB Unai'a Emeryego
0
Prostak
0
MessiKa
Imponujesz mi, czytałem wiele twoich postów i nie znalazłem jeszcze kobiety która tak dobrze znałaby się na Barcelonie i ogólnie piłce nożnej.
0
Nie ma opcji że Pep odejdzie bez wygranej ligi.
0
daw022
http://www.fcbarca.com/40889-troche-pokory-madrycie.html
masz i spadaj
0
RealOnly
Chcesz puchar za suchar?
0
ja się zgadzam z ShawnC
Messi, prawda kiedyś wracał się do obrony , ale teraz już nie max. 10m.
Taka prawda.
0
Cules83
wierzę pisze się przez ''rz'' więc lepiej ty weż podciągnij ortografię...
0
Mam pytanie:
Z kim FCB będdzie grała w ćwierć finale?
0
A ja trochę się martwię że Pique nie zagra.
Powód?
Zawodnicy Leverkusen są bardzo wysocy, a nasza obrona wyglądać przy nich będzie jak karzełki.
Pique jak wiadomo jest wysoki.
Z drugiej strony Pique w obecnym stanie psychicznym mógłby na niewiele się przydać. Stawiam 2-1 dla Barcy.
0
ahh, przydałby się naszym chłopakom jakieś 5-0 z Realem, albo jakimkolwiek innym klubem, to napewno podniosło by ich na duchu.
W naszej grze brakuje świeżości i tych znanych firmowych prostopadłych podań.
Nie możemy ponosić głupich strat typu dalekich crossów z pod własnego pola karnego lecących w prost pod nogi przeciwnika w wykonaniu Pique i Abidala (np.)
Nie zapominajmy jednak co zrobiła dla nas nasza Barcelona!
Visca El BARCELONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Oj Mashe, zwarzając na liczne kontuzje nie możemy sobie pozwolić na ''głupie'' łapanie czerwonych kartek
0
Brawoo!
To dla Keity pewnie wielkie trofeum!
0
Pique po poznaniu Shakiry jest za bardzo ospały i popełnia katastrofalnie dużo błędów. Busquets niech szybko wraca. Coś musi być w tym prawdy, że Pep ligę odpuścił. Nie wiem po co by ustalił taki skład wyjściowy i nie wprowadził Xaviego i Iniesty, gdyby było inaczej. Pedro grał (bez formy, po kontuzji), Sergio, zmiany Cuenci i Tella. Choć ten ostatni strzelił gola. Błędy sędziów były tak wielkie, że głowa boli. Nieuznany gol Alexisa, druga bramka stracona przy spalonym, potem znowu prawidłowa Thiago. Real też ciuła punkty głównie dzięki pomyłkom i niedopatrzeniom sędziów. Jednak trzeba skupić się teraz na innych celach, bo liga jest już stracona. Choć trzeba bronić 2 miejsca, bo Valencia jest groźna. Tak to w życiu bywa, nie zawsze jest się najlepszym. Messi biedny powinien z jeden mecz odpocząć, bo jest strasznie mocno eksploatowany. Ile można grać na takich obrotach. Wypoczęty znacznie więcej mógłby dać moim zdaniem dla drużyny. Teraz ciężki mecz z Bayerem. Zobaczymy mam nadzieję tam prawdziwą Barcę!
0
Siempre
nie zapędzaj się tak, bo sreal narazie gówno wygrał żeby tak mówić trzeba wygrać z barcą(hahaha) i wygrać LM(hahaha)
0
nie ma co sie oszukiwać z taką grą możemy się popatrzeć na puchar. Pepowi coś się chybaw głowie pochromoliło, znudziło mu się wygrywanie , to niech odejdzie. Bez urazy ale potrzebny jest ktoś komu naprawdę che wygrywać.
0
Bruma
Dzięki za link, uśmiech Adriano rozbraja.
0
Valdes- piękna interwnencja w sytuacji sam na sam, ogólnie nie ma nic do roboty.
Tello- niesamowita szybkość i dojrzałość+gol
Messi- dużo szczęścia w jego akcjach
Puyol- (ZPP) niesamowite są jego wyjścia i w obronie nie zawodzi
ZPP- zawodnik pierwszej połowy. (wg mnie)
0
Imponuje mi Tello widać jego szybkość i dojrzałość. Strzelił gola w bardzo trudnej sytuacji.
Brawo!
0
matix19(2)
Ogarnij się
0
ehh ten Xavi.