0

Myślę, że Pep myśli bardzo trzeźwo i wie, że obrona tytułu zależy od wielu czynników często nie tylko sportowych. Trzeba mieć też dużo szczęścia. Ja cieszę się, że po raz kolejny Pedro pokazał, że jest więcej wart dla barcy niż Gudi czy Hleb. Pep miał rację wprowadzając go do zespołu.

0

A ja myślę, że trenerzy/działcze chcą odpuścić sobie w tym roku copa del rey na rzecz klubowych MŚ. Będzie będzie mniej meczów, więc nie potrzeba więcej graczy.

0

Jak to prawda, to musimy kogoś sprowadzić na jego miejsce!!! Sezon jest zbyt długi, żebyśmy mogli grać taką ilością piłkarzy. Chyba zarząd jeszcze na kogoś poluje jak nie teraz to w zimie.

0

Zastanawiam się na jakiej pozycji będzie on teraz grał. Szkoda by było aby dać za gościa 25 baniek i posadzić go na ławie. Czy potrafi grać też na boku obrony?

0

Dobry zakup! Czekam jeszcze na pomocnika typu Mata. Myślę, że jest nam konieczny jeszcze jeden zawodnik - zmiennik dla Xaviego, który mógłby również grać na lewym skrzydle. Poza tym, to tylko pomoc nie została wzmocniona, a to od niej bardzo wiele zależy.

0

Na pewno wygramy! Messi jest niesamowity, ale trzeba wygrywać bez niego zwłaszcza z takimi przeciwnikami. Od czego są inne gwiazdy.

0

barca, barca, barca!!! 5 puchar w rok. Rekord trudny do pobicia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?