0

Kto tak minusuje o.o ?

0

Fajny skład tylko szkoda Villi. Licze na 3:1

0

Podoba mi sie skład MD ale chcialabym w ataku Villa, Messi, Alexis. Pedło mogłby odpoczac bo ostatnio słabo gra

0

culeson,
ale nie chodzi koniecznie o ten mecz, ostatnio był artykuł że gdyby nie pomyłki sędziów to mieli by w lidze o 8 pkt wiecej..

0

daniel191,
na realmadrid.pl to co przegrany albo zremisowany mecz jest przez sędziego xd

0

ciekawe co z Fabsem ;/

0

85 goooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Messssi mistrz :)

0

Cesc goni Ronaldo w kanadyjskiej ;d

0

Nie do tematu ale dziś Villa kończy 31 lat :)

0

PSK_FANATYK,
no bo było głosowanie i nasz mecz wygrał.... a szachtar z juve będą na nsport

0

ciężkie mecze zostały ;/

0

No niech sie nie dziwi że Neymara niema nawet w pierwszej piątce jak nie gra w Europie, jak tu przyjdzie to dopiero bedzie mozna stwierdzić czy jest lepszy od Iniesty ale jak narazie nie wydaje mi sie zeby był.

0

Fabs w kanadyjskiej będzie przed Ronaldo ;d

0

Barcelona B 2:1 wygrywa a przegrywała 0;1 :))

0

Pgla,

najlepiej chyba zeby był remis wtedy i real i athletico straca po 2pkt

0

konrado6,

musisz to pisać pod kazdym meczem jaki Barcelona gra?

0

3 graczy barcy w najlepszej piątce ;)

0

Poco wy sie pytacie jaki wynik??!? Tak trudno sprawdzić -.-

0

najlepszy wynik w meczu arhletco - real byłby remis

0

To bardzo dobrze ze jest odporny na kontuzje ; )

0

Fajnie ze tak powiedział ale moim zdaniem narazie Messi jest najlepszy po nim Cristiano a potem Falcao.

0

no i -11 w Madrycie ;)

0

Tak sie kończy stawianie autobusów !! ; D

0

ma na rece napisane TE AMO THIAGO

0

Iniestazo Golazo ; D

0

Iniestazos ;d

0

niewiererze ! messsssisisiis; DDDDDDDD 2:0 :))

0

mesiiiiiiiiiiiiiii< 3333333333

0

ronaldo uczy sie od ramosa ;d

0

nie cieszcie sie zbyt wcześnie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?