Andziaxd
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto tak minusuje o.o ?
0
Fajny skład tylko szkoda Villi. Licze na 3:1
0
Podoba mi sie skład MD ale chcialabym w ataku Villa, Messi, Alexis. Pedło mogłby odpoczac bo ostatnio słabo gra
0
culeson,
ale nie chodzi koniecznie o ten mecz, ostatnio był artykuł że gdyby nie pomyłki sędziów to mieli by w lidze o 8 pkt wiecej..
0
daniel191,
na realmadrid.pl to co przegrany albo zremisowany mecz jest przez sędziego xd
0
ciekawe co z Fabsem ;/
0
85 goooooooooooool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Messssi mistrz :)
0
Cesc goni Ronaldo w kanadyjskiej ;d
0
Nie do tematu ale dziś Villa kończy 31 lat :)
0
PSK_FANATYK,
no bo było głosowanie i nasz mecz wygrał.... a szachtar z juve będą na nsport
0
ciężkie mecze zostały ;/
0
No niech sie nie dziwi że Neymara niema nawet w pierwszej piątce jak nie gra w Europie, jak tu przyjdzie to dopiero bedzie mozna stwierdzić czy jest lepszy od Iniesty ale jak narazie nie wydaje mi sie zeby był.
0
Fabs w kanadyjskiej będzie przed Ronaldo ;d
0
Barcelona B 2:1 wygrywa a przegrywała 0;1 :))
0
Pgla,
najlepiej chyba zeby był remis wtedy i real i athletico straca po 2pkt
0
konrado6,
musisz to pisać pod kazdym meczem jaki Barcelona gra?
0
3 graczy barcy w najlepszej piątce ;)
0
Poco wy sie pytacie jaki wynik??!? Tak trudno sprawdzić -.-
0
najlepszy wynik w meczu arhletco - real byłby remis
0
To bardzo dobrze ze jest odporny na kontuzje ; )
0
Fajnie ze tak powiedział ale moim zdaniem narazie Messi jest najlepszy po nim Cristiano a potem Falcao.
0
no i -11 w Madrycie ;)
0
Tak sie kończy stawianie autobusów !! ; D
0
ma na rece napisane TE AMO THIAGO
0
Iniestazo Golazo ; D
0
Iniestazos ;d
0
niewiererze ! messsssisisiis; DDDDDDDD 2:0 :))
0
mesiiiiiiiiiiiiiii< 3333333333
0
ronaldo uczy sie od ramosa ;d
0
nie cieszcie sie zbyt wcześnie..