Angelus89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dawidlampa
Spadkowicze: Elche, Real Oviedo i Alaves
1
@dawidlampa
Rozczarowanie sezonu: Girona
0
@dawidlampa
Niespodzianka sezonu : Espanyol
0
@dawidlampa
Najlepszy asystent : Raphina
1
@dawidlampa
Lewandowski
1
@dawidlampa
Lamine Yamal
1
@dawidlampa
1. Barcelona
2. Atletico
3. Real Madryt
4. Villarreal
0
1. Barcelona
2. Atletico
3. Real Madryt
4. Villarreal
MVP sezonu: Lamine Yamal
Król strzelców: Lewandowski
Najlepszy asystent : Raphinha
Niespodzianka sezonu : Espanyol
Rozczarowanie sezonu: Girona
Spadkowicze: Elche, Real Oviedo i Alaves
0
Ta bramkarz z Espanyolu przejdzie do Barcelony...chociażby z szacunku do swojego aktualnego klubu wybierze inny kierunek
0
ludzie co wty za nazwiska wymyslacie...forlan jest za stary juz i nie pogra za dlugo dlatego watpie czy kasa za niego wylozona by sie zwrocila bo i tak by byl tylko zmiennikiem...ibra...kto wie czy by nie zepsul atmosfery w szatni bo jest to zawodnik dos wybuchowy myslacy ze jest pepkiem swiata...cole'a i tak im sie nie uda sciagnac bo naprawde wielka kase by bylo trzeba wylozyc a z tego co wiem barcelona nie ma zamiaru wydawac np 40 mln na niego.
najlepiej jak dla mnie by bylo jak by sciagneli 2 zawodnikow valenci(wszyscy wiedza o kogo chodz) bo mysle ze valencia nawet jak nie chce to i tak bedzie musiala ich sprzedac bo cienko u nich z kasa i nie zapowiada sie na to zeby mialo byc lepiej narazie. nastepnie mascherano...bardzo solidny zawodnik z klubu majacego tez spore problemy z kasa i moze uda sie go wyciagnac za promocyjna cene...przydal by sie jeszcze ktos konkurencyjny dla abidala...hmm kto...moze lahm...chociaz tez nie latwo by bylo go zabrac bayern'owi.;p