1

Poczekajmy a na pewno wróci do formy.Szczerze mówiąc myślałam,że po tej kontuzji będzie grał gorzej a tu proszę ładnie mu to idzie :)

0

Kurczę rzeczywiście to spotkanie nie najlepiej mu wyszło.Dołączyłabym się do tych co mówią by sprzedać go Chiną ale w tych meczach co grał (a było ich mało) , miał tą taką specyficzną technikę Barcy.

0

Byłby idealny :).Ma w sobie grę:Guardioli,Tito Vilanovy i Enrique!!!

0

Na pewno Barca da radę!!!

0

Luis Enrique ma rację.Rzeczywiście niezbyt wiele pokazywał na boisku i nie mam do niego zbytniej sympatii ale jak już gra mecz coś w sobie ma :)

0

Ciekawa jestem jak wypadnie Rafinha i Adriano.

0

Ciekawy pomysł Neya,myślę jednak że Barca ma już dużo dobrych graczy na tej pozycji.

0

Dziwnie by mi się oglądało Barcelonę bez niego na murawie.Zdecydowanie jeden z lepszych obrońców tego klubu :D

2

Chciałabym żebym wystąpił w obu imprezach.Klub też ma rację musi być wypoczęty.Jednak główna decyzja należy do Neymara :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?