AnitaFCB
Dołączył/a: kwiecień 2016
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poczekajmy a na pewno wróci do formy.Szczerze mówiąc myślałam,że po tej kontuzji będzie grał gorzej a tu proszę ładnie mu to idzie :)
0
Kurczę rzeczywiście to spotkanie nie najlepiej mu wyszło.Dołączyłabym się do tych co mówią by sprzedać go Chiną ale w tych meczach co grał (a było ich mało) , miał tą taką specyficzną technikę Barcy.
0
Byłby idealny :).Ma w sobie grę:Guardioli,Tito Vilanovy i Enrique!!!
0
Na pewno Barca da radę!!!
0
Luis Enrique ma rację.Rzeczywiście niezbyt wiele pokazywał na boisku i nie mam do niego zbytniej sympatii ale jak już gra mecz coś w sobie ma :)
0
Ciekawa jestem jak wypadnie Rafinha i Adriano.
0
Ciekawy pomysł Neya,myślę jednak że Barca ma już dużo dobrych graczy na tej pozycji.
0
Dziwnie by mi się oglądało Barcelonę bez niego na murawie.Zdecydowanie jeden z lepszych obrońców tego klubu :D
2
Chciałabym żebym wystąpił w obu imprezach.Klub też ma rację musi być wypoczęty.Jednak główna decyzja należy do Neymara :)