Zatkało mnie, Murawski i jakiś Argentyńczyk przeszli do klubu na końcu świata.. co za pazerni i głupi ludzie. Już bym wolał w ŁKSie grać niż w jakimś Kazaniu, i to jeszcze w Rosji tak daleko! Ludzie 750km na wschód od Moskwy!
Ibra pokazał przedsmak swojego skilla. Genialna reakcja w polu karnym po podaniu Messiego, niczym Ronaldinho. Podobało mi się jak podał technicznie do Messiego, po tym strzelił bramkę.
Ma ktoś nagrany ten trick Ibry z pierwszej połowy, na lewym skrzydle wysoko, jak podał do pomocnika jakoś tak dziwnie? Puyol jaka głowa, to jest rycerz. Barca zniszczy każdego.
Ja żałuję Eto, aż płakać się chce, że robił takie cyrki, wbił 108 goli w ubiegłym sezonie, był atletą, szybki i "nie do zajechania". Ibra jest o wiele lepszy technicznie, również szybki ale wątpię, że tak bramkostrzelny.
Choć jak piszą inni, Ibra nigdy nie grał w tak genialnym zespole więc może dopiero najlepszy sezon życia przed nim? :) Oby!
Zatkało mnie, Murawski i jakiś Argentyńczyk przeszli do klubu na końcu świata.. co za pazerni i głupi ludzie. Już bym wolał w ŁKSie grać niż w jakimś Kazaniu, i to jeszcze w Rosji tak daleko! Ludzie 750km na wschód od Moskwy!
Ibra pokazał przedsmak swojego skilla. Genialna reakcja w polu karnym po podaniu Messiego, niczym Ronaldinho. Podobało mi się jak podał technicznie do Messiego, po tym strzelił bramkę.
Ma ktoś nagrany ten trick Ibry z pierwszej połowy, na lewym skrzydle wysoko, jak podał do pomocnika jakoś tak dziwnie? Puyol jaka głowa, to jest rycerz. Barca zniszczy każdego.
Marzę o tym, żeby Fabregas grał w Barcelonie. Dobrze, że wszystko idzie w tym kierunku, to wychowanek! Trzeba go nawrócić i przyjąć pod skrzydła, co on gra.. mniam!
Ja żałuję Eto, aż płakać się chce, że robił takie cyrki, wbił 108 goli w ubiegłym sezonie, był atletą, szybki i "nie do zajechania". Ibra jest o wiele lepszy technicznie, również szybki ale wątpię, że tak bramkostrzelny.
Choć jak piszą inni, Ibra nigdy nie grał w tak genialnym zespole więc może dopiero najlepszy sezon życia przed nim? :) Oby!
Komentarze
0
Zatkało mnie, Murawski i jakiś Argentyńczyk przeszli do klubu na końcu świata.. co za pazerni i głupi ludzie. Już bym wolał w ŁKSie grać niż w jakimś Kazaniu, i to jeszcze w Rosji tak daleko! Ludzie 750km na wschód od Moskwy!
Oby nic tam naszym się nie stało.
www.windows7forum.pl
0
To będzie jedna z ciekawszych edycji LM, tyle czarnych koni dawno nie było. Barca miażdż!
www.windows7forum.pl
0
Ibra pokazał przedsmak swojego skilla. Genialna reakcja w polu karnym po podaniu Messiego, niczym Ronaldinho. Podobało mi się jak podał technicznie do Messiego, po tym strzelił bramkę.
Ma ktoś nagrany ten trick Ibry z pierwszej połowy, na lewym skrzydle wysoko, jak podał do pomocnika jakoś tak dziwnie? Puyol jaka głowa, to jest rycerz. Barca zniszczy każdego.
Pozdrawiam i zapraszam na www.windows7forum.pl
0
Etusiu trzymaj się! Jestem z Tobą snajperze, bramkostrzelna gazelo! Kurde jak mogli go nie chcieć! Jakiś wał..
0
Ja żałuję Eto, aż płakać się chce, że robił takie cyrki, wbił 108 goli w ubiegłym sezonie, był atletą, szybki i "nie do zajechania". Ibra jest o wiele lepszy technicznie, również szybki ale wątpię, że tak bramkostrzelny.
Choć jak piszą inni, Ibra nigdy nie grał w tak genialnym zespole więc może dopiero najlepszy sezon życia przed nim? :) Oby!
Zapraszam na www.windows7forum.pl
0
Zatkało mnie, Murawski i jakiś Argentyńczyk przeszli do klubu na końcu świata.. co za pazerni i głupi ludzie. Już bym wolał w ŁKSie grać niż w jakimś Kazaniu, i to jeszcze w Rosji tak daleko! Ludzie 750km na wschód od Moskwy!
Oby nic tam naszym się nie stało.
www.windows7forum.pl
0
Ibra pokazał przedsmak swojego skilla. Genialna reakcja w polu karnym po podaniu Messiego, niczym Ronaldinho. Podobało mi się jak podał technicznie do Messiego, po tym strzelił bramkę.
Ma ktoś nagrany ten trick Ibry z pierwszej połowy, na lewym skrzydle wysoko, jak podał do pomocnika jakoś tak dziwnie? Puyol jaka głowa, to jest rycerz. Barca zniszczy każdego.
Pozdrawiam i zapraszam na www.windows7forum.pl
0
Marzę o tym, żeby Fabregas grał w Barcelonie. Dobrze, że wszystko idzie w tym kierunku, to wychowanek! Trzeba go nawrócić i przyjąć pod skrzydła, co on gra.. mniam!
0
Ja żałuję Eto, aż płakać się chce, że robił takie cyrki, wbił 108 goli w ubiegłym sezonie, był atletą, szybki i "nie do zajechania". Ibra jest o wiele lepszy technicznie, również szybki ale wątpię, że tak bramkostrzelny.
Choć jak piszą inni, Ibra nigdy nie grał w tak genialnym zespole więc może dopiero najlepszy sezon życia przed nim? :) Oby!
Zapraszam na www.windows7forum.pl
0
To będzie jedna z ciekawszych edycji LM, tyle czarnych koni dawno nie było. Barca miażdż!
www.windows7forum.pl