0

A moze tak INIESTA za Mistrzostwa Świata co.?

;)

0

kto wie ile goli mają na swoim koncie juz. Leo Messi i CR7 ?

0

przez tego sędziego, musze iść jutro do spowiedzi ! Kur*a .

ale Najważniejsza jest wygrana. ;) I świetnie rozegrany mecz. Na to czekałam .

Visca el Barca !!

0

. no to pięknie. Licze ze to nie przyniesie pecha. :P Będą 3 punkty , jak nic

0

mądre słowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?