Szkoda, że jednak Barca nie utrzymała wygranego wyniku... A tak po za tym to wg mnie czerwona kartka dla Puyola nie była słuszna, bo to nie był faul na czerwoną kartkę... nie wiem skąd taka decyzja, ale wtedy nieźle mną wstrząsnęła.
Szkoda, że jednak Barca nie utrzymała wygranego wyniku... A tak po za tym to wg mnie czerwona kartka dla Puyola nie była słuszna, bo to nie był faul na czerwoną kartkę... nie wiem skąd taka decyzja, ale wtedy nieźle mną wstrząsnęła.
Komentarze
0
Szkoda, że jednak Barca nie utrzymała wygranego wyniku... A tak po za tym to wg mnie czerwona kartka dla Puyola nie była słuszna, bo to nie był faul na czerwoną kartkę... nie wiem skąd taka decyzja, ale wtedy nieźle mną wstrząsnęła.
0
Szkoda, że jednak Barca nie utrzymała wygranego wyniku... A tak po za tym to wg mnie czerwona kartka dla Puyola nie była słuszna, bo to nie był faul na czerwoną kartkę... nie wiem skąd taka decyzja, ale wtedy nieźle mną wstrząsnęła.