1

Problemy to odejście Xaviego, Neymara, Iniesty, wiek i motoryka Luisito i Bushiego czy Rakitica. Nie ma jak kiedyś Alvesa a Jordi ALba tez już nie ma 20 lat i widać że kontuzje coraz częściej go dopadają. Dotychczasowe transfery choć kosztowne nie sprawdziły się i czas budować nową drużynę bo za chwilę okaże się że i De Jong zgnuśniał w tym człapiącym towarzystwie. Incydentalne zakupy dla Leo nic nie zmienią na dłuższą metę.

1

@Kluivert_9 Problemy to odejście Xaviego, Neymara, Iniesty, wiek i motoryka Luisito i Bushiego. To pół drużyny. Sam Ney tego nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?