Właściwie jedno mnie zastanawia.. reprezentacja Katalonii a grali w niej ... holendrzy :D Z tym, że tylko Ci którzy w Barcy występowali. Ciekawe jak to zrobili ^^
Właściwie jedno mnie zastanawia.. reprezentacja Katalonii a grali w niej ... holendrzy :D Z tym, że tylko Ci którzy w Barcy występowali. Ciekawe jak to zrobili ^^
Komentarze
0
Właściwie jedno mnie zastanawia.. reprezentacja Katalonii a grali w niej ... holendrzy :D Z tym, że tylko Ci którzy w Barcy występowali. Ciekawe jak to zrobili ^^
0
Właściwie jedno mnie zastanawia.. reprezentacja Katalonii a grali w niej ... holendrzy :D Z tym, że tylko Ci którzy w Barcy występowali. Ciekawe jak to zrobili ^^