O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Niektóre osoby piszą o Hlebie jakby ten był zawodnikiem młodym a przecież on ma już 28 lat. Miał swoje dobre momenty w Stuttgarcie i na początku w Arsenalu ale obecnie prezentuje słabszy poziom niż nawet ten za czasów w Niemczech. Jak w przypadku Henry'ego było pewne, że on może i w końcu musi zacząć grać dobrze i po roku czasu zaczął. Takiej pewności nie ma z kolei z Hlebem który już ostatni sezon w Arsenalu miał słaby. Więc zostaje chyba jedna jedyna opcja - sprzedaż, a skoro Bayern już z nim gada - to niech idzie do Bayernu w ramach rozliczenia za Ribery'ego.

0

Jeśli nie interesuje Cię skąd przychodzą piłkarze do Barcy to jak możesz oceniać ich umiejętności? Jeśli nie widziałeś ich w akcji to jak możesz ich oceniać? Na jakiej podstawie próbujesz oceniać zawodników o których nie masz bladego pojęcia? Ogarnij się powtarzam raz jeszcze.

Chickenfcb6 - w sumie faktycznie troszkę źle to napisałem :) ale wiadomo o co chodziło bo sprostowałem wyżej :)

0

Pokarz miejsce w którym napisałem, że Pique jest stary no proszę pokarz. Nie dorabiaj sobie do swoich wypowiedzi czegoś czego nie powiedziałem - lepiej czegoś o czym nawet nie myślałem. Widać i logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniem u Ciebie nie są za bardzo rozwinięte.

Inna sprawa to jest ile wydali na Caceresa inna sprawa to czy miał grać w podstawie czy nie. Transfer przepłacony i to mocno jak na razie ale on ma jeszcze czas i może wydane pieniądze się zwrócą bo ani Marquez ani Milito ani Puyol wiecznie grać nie będą a za nich trzeba mieć zastępców bo o Pique to nie trzeba się martwić na kolejne pewnie 10 lat.

Pytanie typu - debil jesteś? uznaje za obrazę chociaż od takiego śmiesznego małego człowieka to nawet nie jest obraza. Jak zdobędziesz poważne argumenty i dowiesz się kto gdzie i jak grał przed przyjściem do Barcy to wtedy możesz spróbować coś do mnie napisać.

PS. Naucz się pisać poprawnie nazwiska piłkarzy i z szacunku dla nich i dla klubu któremu kibicujesz pisz je z dużej litery to samo tyczy się nazwy klubu

0

Chickenfcb6 - pisząc, że może zastępować Puyola lub Marqueza chodziło mi o to, że on będzie grać w pierwszym składzie a do niego zostanie dobrany Rafa/Puyol trudno zrozumieć?

fcbbcf - Villareal nie sprzedało Caceresa do Recreativo tylko wypożyczyło żeby się ogrywał.. widzę, że nie masz pojęcia o tym gdzie zawodnicy obecnego składu grali przed przyjściem do Barcelony.

0

Brak argumentów sprawia, że próbujesz wyzywać i zachowujesz się jak małe dziecko któremu coś nie wyszło? Może zacznij jeszcze próbować mnie bić i pluć na mnie po czym zacznij rękami machać nerwowo i tupać ze zdenerwowania. Rozśmieszasz mnie coraz bardziej.

Tak Caceres i Gudy zostali sprowadzeni jako rezerwowi i dlatego grają w większości meczów jako zmiennicy lub dostają swoje szanse w meczach o pietruszkę. Poza tym Gudy po trzech latach grania u nas pewnie pożegna się z BCN bo będzie chciał na koniec pograc regularnie.

Mówisz, że Pique nie sprowadzili do pierwszego składu to hmm zobaczmy.. Marquez + Puyol obrońcy środkowi, Milito kontuzja na cały sezon, Caceres jest młody i sprowadzony z myślą o następnych latach dopiero - to w takim razie brakuje nam kogoś kto mógłby stanąć na wysokości zadania i grać w pierwszym składzie i tym kimś został ... Pique tak ten Pique który był kupiony za bajecznie tanią cenę jak na takiego zawodnika.

Zobacz wszystkie

0

fcbbcf - Ty na pewno myślisz nad tym o czym piszesz? Bo z twojego bełkotu to nie za bardzo wygląda dobrze.

Wypisujesz jakieś liczby z kosmosu - Ezquerro za darmo przyszedł, Maxi Lopez za 6,2mln, Hleb za około 12mln, Caceres za 16,5mln i Gudy za 15mln - więc gdzie Ty masz 75mln ?!

Poza tym stwierdzenie, że Gudy i Caceres nie zagrali ani jednego dobrego meczu też jest nijakie do faktycznych zdarzeń. Gudy dobrze spisywał się w roli zmiennika i to w nie jednym meczu dla przykładu - wejście za Xaviego w meczu z Valencią w tym sezonie które zapewniło siłę w środku pola i w końcu wyrównanie na 2:2. Z kolei Caceres za każdym razem jak grał udowadniał, że ma duży potencjał i umie perfekcyjnie zagrać wślizgiem. Dodatkowo spisywał się dobrze.

Albo zacznij oglądać mecze i naucz się oceniać piłkarzy po ich umiejętnościach albo zamilcz bo nic nie wnosisz w swoich komentarzach prócz głupoty.

0

Niektóre osoby piszą o Hlebie jakby ten był zawodnikiem młodym a przecież on ma już 28 lat. Miał swoje dobre momenty w Stuttgarcie i na początku w Arsenalu ale obecnie prezentuje słabszy poziom niż nawet ten za czasów w Niemczech. Jak w przypadku Henry'ego było pewne, że on może i w końcu musi zacząć grać dobrze i po roku czasu zaczął. Takiej pewności nie ma z kolei z Hlebem który już ostatni sezon w Arsenalu miał słaby. Więc zostaje chyba jedna jedyna opcja - sprzedaż, a skoro Bayern już z nim gada - to niech idzie do Bayernu w ramach rozliczenia za Ribery'ego.

0

Pique grał w podstawie ManU? Kiedy? Jak Ferdinand i Vidić byli kontuzjowani chyba.

Co do Gudiego to był pierwszy lepszy mecz(z Valencią) w którym zagrał dobrze ponieważ jak twierdziłeś - nie zagrał ani jednego dobrego meczu.

Abidal jakoś na tej lewej stronie jak tylko nie jest kontuzjowany gra - niby czemu na niego stawia Pep ? Chyba on jest trenerem i widzi kto jak i kiedy może pomóc drużynie swoją grą i skoro on gra to chyba jednak jej pomaga co?

Hleb to jest nieporozumienie z tym sie zgadzam ale Caceres jest młody i ma jeszcze czas. Gdybyś nie zauważył ślepaku to on w tym sezonie miał się ogrywać powoli, nie był ściągany jako obrońca do pierwszego składu tylko jako perspektywiczny zawodnik. I powiedz mi kiedy to Caceres grał w Racingu ? Bo jakoś sobie nie mogę przypomnieć? Czyżbyś mówił o innym zawodniku jakimś albo co?

Kolejna kwestia - dodaj sobie kasę za Abidala do tej którą wydali na resztę piłkarzy (tam gdzie ja podałem ich kwoty bo twoje są chyba z wyobraźni wzięte) a i tak nie wyjdzie Ci 75mln.

0

Ty jednak jesteś tępy..

Caceres nie grał nigdy w Racingu !!!! Człowieku czy ty masz w ogóle jakiekolwiek pojęcie o piłce i o tym skąd zostali sprowadzenia nasi obecni piłkarze do nas?

Poza tym o Pique napisałem, że nie grał w podstawie ManU - tylko był rezerwowym obrońcą nie wspominałem nić o jego grze w Racingu - bo w Hiszpanii to on grał tylko w dwóch klubach - Barcelonie która go wychowała i Zaragozie która go wypożyczyła z ManU.

0

Człowieku ogarnij sie bo chyba coś z Tobą nie tak.

Proste głupie błędy Ci wytknąłem a Ty nawet nie próbujesz odnieść się do nich. Caceres grał dla twojej wiadomości bo chyba dalej nie wiesz o czym piszesz w Villarealu i Recreativo Huelvie w Hiszpanii. Sprowadzony był jako REZERWOWY rozumiesz REZERWOWY obrońca, jako inwestycja na przyszłość a nie zawodnik do pierwszego składu. Natomiast z Pique sprawa wyglądała inaczej bo on został sprowadzony do zespołu jako zawodnik do pierwszego składu który może występować na zmiane za Rafe lub Puyola. Pique został sprzedany do nas bo NIE CHCIAŁ przedłużać kontraktu z ManU ale tego pewnie też nie chciałeś wiedzieć. Myślisz, że SAF sprzedałby jednego z najlepszych młodych obrońców na świecie od tak sobie?

Co do Gudiego - on miał swoje szanse jedne wykorzystał drugie nie ale też był sprowadzony jako REZERWOWY a nie gracz do pierwszego składu. On był i jest tylko uzupełnieniem tej jedenastki.

Gdzie ja napisałem, że chce aby Hleb został? No gdzie? Wręcz przeciwnie - nie chce żeby został i mam nadzieję, że zostanie włączony do transferu Ribery'ego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?