0

19 X 1=19 chyba mam rację,nie 38 panie Janie

0

Nie obchodzi mnie jego zdanie.Visca el Barca

0

Ale burak.
Real dostał tyle lekcji od barcy i to za darmo.Nauka w ich przypadku idzie w las.Getafe sobie poradziło z barcą ,a te buraki tylko obarczają za swoje porażki cały świat.
Piłka jest najważniejsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?