0

A bramki na wyjazdach liczą sie podwójnie czy juz to zmienili ?

0

@Tomix_83 no to fajnie tylko ile byl Xavi trenerem do meczu Benfiki. Co innego miec 6 meczy niz jeden z nozem na gardle.

0

@Tomix_83 akurat z LM to dupy dal Kuman.

0

@vangoor mamy dwoch teraz Ferranow xd

5

1

@BART97 a faktycznie, wybacz mój błąd :D

0

@BART97 to nie byl Ferran tylko Pau Torres jak juz

1

@DaPidejpi Niemcy Wlochy Mundial 2006r ulala i szpakowski az to pisze to mam ciary xd

0

@AmadiRM To sobie wejdz do nich jak jest grana kolejka w lidze. Jedynie ze wtedy ty masz problem ze wzrokiem

1

@DarkShen To ty se wejdz na forum Realu xd co drugi post o Barcelonie

0

@Kamiloza91 a ja tam mocno wierze ze załapiemy sie do ligi mistrzów. Po nowym roku wroci Pedri Fati nawet Brait. Mam nadzieje ze zaczniemy pkt wtedy i 3,4 miejsce nasze oby

2

@paweldunajecfcb jeszcze trafić na Legie i z nia odpaść

1

@Messiah10 tez to lubie xD

1

@kiper09 co on cpie

0

Hahahahah ja jebie co oni slepi ?

0

Coutinho podsumował barce xD zadnego pomyslu kuman baranie wypierdalaj :(

0

@martin3131 czemu ? Dest dobrze zagral tam z Valencia a Oscar dobrze gra i na pewno lepszy jest w obronie niz Dest

3

Po zwycięstwo Vamos Barca !

1

@karci0 i pewnie jestes nauczycielem wf :D

0

@Coutinho007 ale az tak zle to nie graja

1

@Hosh to sie dowiedz i napisz

0

Czy mecz Barcy z Sevilla sie jednak odbędzie ?

1

@LeoMessi1994 parowki

0

@Nazio87 2:0 VEB ❤️

0

@vangoor Jenki wejdz sobie na glowna i poczytaj

1

@vangoor Depay juz jest zarejestrowany

0

@maleta009 polsat sport news chyba

0

@PatrykBarcelona albo, jak nie mogie to przez nogie i dalej mogie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?