18 czerwca 2013, 22:51
0
Stadion :)
17 maja 2013, 23:47
Ramos nagłe ozdrowienie ...
17 maja 2013, 23:02
Takiej właśnie charyzmy brakowało naszemu trenerowi którą posiada Simeone. Te krzyki , gesty przy linii na prawdę mogą pomóc zawodnikom :)
11 maja 2013, 22:26
Brawo Espanyol :))
5 maja 2013, 22:34
Widać że Alexis więcej wnosi do gry niż Pedro więc on musi u nas zostać !!
23 kwietnia 2013, 23:08
Ale Bayern to nie jest Milan , niemiecka machina jest tak rozpędzona że nikt jej nie zatrzyma w drodze po trofeum niestety :((
21 grudnia 2008, 20:34
BAN! mod
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Stadion :)
0
Ramos nagłe ozdrowienie ...
0
Takiej właśnie charyzmy brakowało naszemu trenerowi którą posiada Simeone. Te krzyki , gesty przy linii na prawdę mogą pomóc zawodnikom :)
0
Brawo Espanyol :))
0
Widać że Alexis więcej wnosi do gry niż Pedro więc on musi u nas zostać !!
0
Ale Bayern to nie jest Milan , niemiecka machina jest tak rozpędzona że nikt jej nie zatrzyma w drodze po trofeum niestety :((
0
Takiej właśnie charyzmy brakowało naszemu trenerowi którą posiada Simeone. Te krzyki , gesty przy linii na prawdę mogą pomóc zawodnikom :)
0
Widać że Alexis więcej wnosi do gry niż Pedro więc on musi u nas zostać !!
0
Brawo Espanyol :))
0
BAN!
mod