Iniesta bez formy? yyy ? Nie byl w szczycie formy ale byl lepszy do wielu pilkarzy blaugrany. Marzenie wiekszosci pilkarzy? Być w formie i grac tak jak niby Andres bez . ;]
Głupie gadanie. Xavi Keita Toure Iniesta Busquets i młody santos to nie widze problemu zeby bylo sie o co martwic. Mamy tak wielofunkcyjnych zawodnikow ze nawet messi moglby "stac na bramce" .
Głupie gadanie. Xavi Keita Toure Iniesta Busquets i młody santos to nie widze problemu zeby bylo sie o co martwic. Mamy tak wielofunkcyjnych zawodnikow ze nawet messi moglby "stac na bramce" .
Kupic Ville za 50mln a nie denerwowac sie o Zlatana! dali by 50mln i David bylby juz z nami!! nie ma to jak inteligentny zarzad! 75 za Ibre hah dobry joke ;) haha
Komentarze
0
Titi i Jonathan dobry meczyk :) !
Ibra? zal ..
0
BAN
brak szacunku
0
Lionel_messi
Popieram xD
0
maciej83
Iniesta bez formy? yyy ? Nie byl w szczycie formy ale byl lepszy do wielu pilkarzy blaugrany. Marzenie wiekszosci pilkarzy? Być w formie i grac tak jak niby Andres bez . ;]
0
Bedzie ciezko, ale przeciwnikom 2x trudniej ;) damy rade, ktos musi zatrzymac rozpedzonych pilkarzy Villarealu ; )
0
VV najlepsza ocena, bo nie mogło być inaczej :) brawo dla Victora bo bez niego to bym nas słabo widział w tym meczu
0
Gartulacje Chłopaki !! Zwyciestwo nad odwiecznym rywalem !! nie wyobrazacie se nawet jak sie ciesze !!!! POZDRAWIAM :)
0
Głupie gadanie. Xavi Keita Toure Iniesta Busquets i młody santos to nie widze problemu zeby bylo sie o co martwic. Mamy tak wielofunkcyjnych zawodnikow ze nawet messi moglby "stac na bramce" .
0
Głupie gadanie. Xavi Keita Toure Iniesta Busquets i młody santos to nie widze problemu zeby bylo sie o co martwic. Mamy tak wielofunkcyjnych zawodnikow ze nawet messi moglby "stac na bramce" .
0
Kupic Ville za 50mln a nie denerwowac sie o Zlatana! dali by 50mln i David bylby juz z nami!! nie ma to jak inteligentny zarzad! 75 za Ibre hah dobry joke ;) haha