O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 81
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Titi i Jonathan dobry meczyk :) !

Ibra? zal ..

0

BAN

brak szacunku

0

Lionel_messi

Popieram xD

0

maciej83

Iniesta bez formy? yyy ? Nie byl w szczycie formy ale byl lepszy do wielu pilkarzy blaugrany. Marzenie wiekszosci pilkarzy? Być w formie i grac tak jak niby Andres bez . ;]

0

Bedzie ciezko, ale przeciwnikom 2x trudniej ;) damy rade, ktos musi zatrzymac rozpedzonych pilkarzy Villarealu ; )

Zobacz wszystkie

0

VV najlepsza ocena, bo nie mogło być inaczej :) brawo dla Victora bo bez niego to bym nas słabo widział w tym meczu

0

Gartulacje Chłopaki !! Zwyciestwo nad odwiecznym rywalem !! nie wyobrazacie se nawet jak sie ciesze !!!! POZDRAWIAM :)

0

Głupie gadanie. Xavi Keita Toure Iniesta Busquets i młody santos to nie widze problemu zeby bylo sie o co martwic. Mamy tak wielofunkcyjnych zawodnikow ze nawet messi moglby "stac na bramce" .

0

Głupie gadanie. Xavi Keita Toure Iniesta Busquets i młody santos to nie widze problemu zeby bylo sie o co martwic. Mamy tak wielofunkcyjnych zawodnikow ze nawet messi moglby "stac na bramce" .

0

Kupic Ville za 50mln a nie denerwowac sie o Zlatana! dali by 50mln i David bylby juz z nami!! nie ma to jak inteligentny zarzad! 75 za Ibre hah dobry joke ;) haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?