0

strzelił Tajlandcczyk !

0

0

0

Co za emocje !!!i !!! i !! I GOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!! Co za bramka fantastycznie to uderzył CO to było za uderzenie GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szaleństwo , istne szaleństwo jak on to uderzył fantastyczny strzał i wykończenie światowej klasy !

0

Uwaga ! Karny dla Tajlandi !

0

karny dla Tajlandi !

0

0

Messi i Neymar bara bara figo fago ten teges

0

Messi i Neymar bara bara figo fago ten teges no wiecie o co chodzi

0

słyszałem że Messi moczy się w nocy i robi pod siebie po paru piwach jak mój sąsiad Pan Ferdek.

0

jaki jest rekord minusów na tej stronie co ?

0

jaki jest rekord minusów na tej stronie ?

0

Neymar co ty robisz do cholery ?!?!?!?

0

ciekawe ile razy Tusk myje skarpety ?

0

do pełni szczęścia brakuje tylko Czygrynskiego

0

przynajmniej tajlandia gra lepiej od santosu

0

już myślałem że Waldi będzie się kiwał

0

widzieliście co zrobił piłkarz z tajlandii ? WOW !

0

Neymar standardowo udaje Sancheza

0

czemu nie gra Jordi Albi ?

0

co to za gej w tej czerwonej koszulce ?

0

dawać na 3-0 !

0

Neymar to będzie nowy Ćwielong ale musi jeszcze dużo pracować . Pamiętajcie ciężka praca to 90% a talent 10%.

0

Villa dobrze strzela karne nieprawdaż ?

0

ale wdupcył w morde jeża !

0

Witam was !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?