Arnold Boczek
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
strzelił Tajlandcczyk !
0
0
0
Co za emocje !!!i !!! i !! I GOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!! Co za bramka fantastycznie to uderzył CO to było za uderzenie GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szaleństwo , istne szaleństwo jak on to uderzył fantastyczny strzał i wykończenie światowej klasy !
0
Uwaga ! Karny dla Tajlandi !
0
karny dla Tajlandi !
0
0
Messi i Neymar bara bara figo fago ten teges
0
Messi i Neymar bara bara figo fago ten teges no wiecie o co chodzi
0
słyszałem że Messi moczy się w nocy i robi pod siebie po paru piwach jak mój sąsiad Pan Ferdek.
0
jaki jest rekord minusów na tej stronie co ?
0
jaki jest rekord minusów na tej stronie ?
0
Neymar co ty robisz do cholery ?!?!?!?
0
ciekawe ile razy Tusk myje skarpety ?
0
do pełni szczęścia brakuje tylko Czygrynskiego
0
przynajmniej tajlandia gra lepiej od santosu
0
już myślałem że Waldi będzie się kiwał
0
widzieliście co zrobił piłkarz z tajlandii ? WOW !
0
Neymar standardowo udaje Sancheza
0
czemu nie gra Jordi Albi ?
0
co to za gej w tej czerwonej koszulce ?
0
dawać na 3-0 !
0
Neymar to będzie nowy Ćwielong ale musi jeszcze dużo pracować . Pamiętajcie ciężka praca to 90% a talent 10%.
0
Villa dobrze strzela karne nieprawdaż ?
0
ale wdupcył w morde jeża !
0
Witam was !