0

przestańcie pierdzielić, wygramy ten mecz :)

1

jak to sie wszystko szybko zmienia, sezon temu było inaczej ;D

0

jednak bym nie ryzykował :)

0

myślicie że dzisiaj Leo coś ustrzeli? bo w ostatnich trzech meczach po dwie brameczki ładował :)

1

za ile te oceny za mecz, kurde :(

21

ja tylko czekam na oceny po meczu z Bayernem, chce zobaczyć te wspaniałe oceny :)

2

Messi - 2 gole i asysta :)

0

Suarez mimo ze w tym sezonie swietnie, to dzisiaj straszna kupa

0

Leo stwarza sytuacje innym, inni nie stwarzają sytuacji Leo. ja nie wiem dlaczego tak jest, i oby sie to zmieniło w drugiej połowie

0

weź nie gadaj głupot :)

0

Tevez to jest jednak zajebisty grajek

2

przy okazji skuteczny ;D

0

z kontuzją po tych strzelonych bramkach :)

0

Reyes co gra to miazga ;D im starszy tym lepszy :)

0

Messi zagrał lepiej od Luisa, ale obaj na 10 :)

0

strzeli dzisiaj cos moze ;D

0

geniusz Leo. niesamowite..

0

grają stylem Chelsea xD

0

Leo dzisiaj najlepiej z Barcy. mimo tej sytuacji :)

3

słabo to jest z Twoją głową, jezeli piszesz cos takiego :)

2

spokojnie, stawiam 3:0 dla Barcelonki :3

9

''Leo Messi, największa gwiazda światowego futbolu'' LABOGA, CZY TO TY?

0

haha, niedoyebanie mózgowe normalnie to dziecko ma xD

4

akurat Tevez jest w formie Xd

0

a niech próbuje, wynik jest to mozna xD

0

1-0 bedzie nawet zajebiste :)

0

dobra, nie byłem pewny kto dzisiaj najlepszy :) jednak mimo wszystko Leo :)

0

co Leo porobił xD

0

gdyby Leo był chytry na bramki, oddałby strzał..

0

ciekawe ile asyst ten mały geniusz zaliczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?