ArterkHD
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków, lat 22
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przestańcie pierdzielić, wygramy ten mecz :)
1
jak to sie wszystko szybko zmienia, sezon temu było inaczej ;D
0
jednak bym nie ryzykował :)
0
myślicie że dzisiaj Leo coś ustrzeli? bo w ostatnich trzech meczach po dwie brameczki ładował :)
1
za ile te oceny za mecz, kurde :(
21
ja tylko czekam na oceny po meczu z Bayernem, chce zobaczyć te wspaniałe oceny :)
2
Messi - 2 gole i asysta :)
0
Suarez mimo ze w tym sezonie swietnie, to dzisiaj straszna kupa
0
Leo stwarza sytuacje innym, inni nie stwarzają sytuacji Leo. ja nie wiem dlaczego tak jest, i oby sie to zmieniło w drugiej połowie
0
weź nie gadaj głupot :)
0
Tevez to jest jednak zajebisty grajek
2
przy okazji skuteczny ;D
0
z kontuzją po tych strzelonych bramkach :)
0
Reyes co gra to miazga ;D im starszy tym lepszy :)
0
Messi zagrał lepiej od Luisa, ale obaj na 10 :)
0
strzeli dzisiaj cos moze ;D
0
geniusz Leo. niesamowite..
0
grają stylem Chelsea xD
0
Leo dzisiaj najlepiej z Barcy. mimo tej sytuacji :)
3
słabo to jest z Twoją głową, jezeli piszesz cos takiego :)
2
spokojnie, stawiam 3:0 dla Barcelonki :3
9
''Leo Messi, największa gwiazda światowego futbolu'' LABOGA, CZY TO TY?
0
haha, niedoyebanie mózgowe normalnie to dziecko ma xD
4
akurat Tevez jest w formie Xd
0
a niech próbuje, wynik jest to mozna xD
0
1-0 bedzie nawet zajebiste :)
0
dobra, nie byłem pewny kto dzisiaj najlepszy :) jednak mimo wszystko Leo :)
0
co Leo porobił xD
0
gdyby Leo był chytry na bramki, oddałby strzał..
0
ciekawe ile asyst ten mały geniusz zaliczył