27 sierpnia 2008, 22:07
0
banda debili! Juventus bedzie w 2 koszyku, bo wszystko wskazuje na to, ze Atletico wyeliminuje Schalke!
27 sierpnia 2008, 11:27
Juventus bedzie w 3 koszyku, jesli Schalke dzis ogra Atletico Madryt. Jesli bedzie na odwrot, Juve znajdzie sie w 2 koszyku. Forza Juve!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
banda debili! Juventus bedzie w 2 koszyku, bo wszystko wskazuje na to, ze Atletico wyeliminuje Schalke!
0
Juventus bedzie w 3 koszyku, jesli Schalke dzis ogra Atletico Madryt. Jesli bedzie na odwrot, Juve znajdzie sie w 2 koszyku.
Forza Juve!
0
banda debili! Juventus bedzie w 2 koszyku, bo wszystko wskazuje na to, ze Atletico wyeliminuje Schalke!
0
Juventus bedzie w 3 koszyku, jesli Schalke dzis ogra Atletico Madryt. Jesli bedzie na odwrot, Juve znajdzie sie w 2 koszyku.
Forza Juve!