Artmedia9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kolbuszowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się z poprzednim. Jeśli nie szukasz kontaktu zaczepki to i w Barc. i w Madrycie nic ci takiego nie grozi
0
Polska Mołdawia 2:0!
0
Klub dla zawodników bez jednej nogi??? Wow..
0
Gdyby jeszcze byl silva..
Jedyny piłkarz spoza Realu i Barcy grający w finale z tego co zrozumiałem komentatora?
0
Jeszce wrócą złote czasy:]
0
brrrrrawo!
0
Słyszałem że sędzia meczu Polaków miał cos nie tak ze statusem i że mecz mógłby być powtórzony
0
W następnym sezonie sobie to odbiją;)
oczywiście niech Bayern pokaże Realowi prawdziwy futbol a później w finale rozbije Chelsea. nie można co sezon zdobywać wszystkiego ale Barca i tak rządzi:D
0
Strasznie ciężki tydzień:p
0
drobny gest ale OK
barca bez Xaviego to nie byłoby to samo:p
0
nie lekceważyć bayeru-główna zasada:p
Barca wygra ale raczej z kłopotami
0
poprzednia strona była trochę lepsza ale mozna się przyzwyczaić:)
0
Nie ma tragedii, poczekajmy na następny mecz...
0
powodzenia:)
0
stara strona była nieco lepsza czytelniejsza, ale zobaczymy:)
tyle że gdy próbuję wejść np, na typer to mi wyskakuje fatal error:(
0
ważne że wygrali ale skuteczność trochę kiepska:p
0
po co on nam?
0
nic dodać nic ująć:))
0
Nie spodziewałem się innego wyniku:)
0
wrqcaj do formy:)
0
Xavi chyba lepszy:p
0
No i dobrze
nie zniżajmy się do poziomu Mourinho
0
W Realu szanuję tylko Caillasa
grali nieźle ale trochę mieli pecha
0
Nic dodać nic ująć. Powodzenia w następnym sezonie!
0
Imagine gol, imagine dwa, i derby są nasze Real z ligi spada:) Dobra mina do gorszej gry po derbach
0
Iniesta zasługuje za całokształt, Messsi nie zasługuje, Xavi chyba najbardziej wg mnie
0
Grali tak sobie ale OK w Bilbao będzie 3-0 i awansują spokojnie. Szczęśliwego Starego Roku:)
0
Może nawet im się przyda ta porażka, trochę ochłodnieją po ostatnich sukcesach:)
0
Il fenomeno był tylko jeden, zgadzam się:}
0
Ale nie powiem, gol fajny