0

Zgadzam się z poprzednim. Jeśli nie szukasz kontaktu zaczepki to i w Barc. i w Madrycie nic ci takiego nie grozi

0

Polska Mołdawia 2:0!

0

Klub dla zawodników bez jednej nogi??? Wow..

0

Gdyby jeszcze byl silva..
Jedyny piłkarz spoza Realu i Barcy grający w finale z tego co zrozumiałem komentatora?

0

Jeszce wrócą złote czasy:]

0

brrrrrawo!

0

Słyszałem że sędzia meczu Polaków miał cos nie tak ze statusem i że mecz mógłby być powtórzony

0

W następnym sezonie sobie to odbiją;)
oczywiście niech Bayern pokaże Realowi prawdziwy futbol a później w finale rozbije Chelsea. nie można co sezon zdobywać wszystkiego ale Barca i tak rządzi:D

0

Strasznie ciężki tydzień:p

0

drobny gest ale OK
barca bez Xaviego to nie byłoby to samo:p

0

nie lekceważyć bayeru-główna zasada:p
Barca wygra ale raczej z kłopotami

0

poprzednia strona była trochę lepsza ale mozna się przyzwyczaić:)

0

Nie ma tragedii, poczekajmy na następny mecz...

0

powodzenia:)

0

stara strona była nieco lepsza czytelniejsza, ale zobaczymy:)
tyle że gdy próbuję wejść np, na typer to mi wyskakuje fatal error:(

0

ważne że wygrali ale skuteczność trochę kiepska:p

0

po co on nam?

0

nic dodać nic ująć:))

0

Nie spodziewałem się innego wyniku:)

0

wrqcaj do formy:)

0

Xavi chyba lepszy:p

0

No i dobrze

nie zniżajmy się do poziomu Mourinho

0

W Realu szanuję tylko Caillasa

grali nieźle ale trochę mieli pecha

0

Nic dodać nic ująć. Powodzenia w następnym sezonie!

0

Imagine gol, imagine dwa, i derby są nasze Real z ligi spada:) Dobra mina do gorszej gry po derbach

0

Iniesta zasługuje za całokształt, Messsi nie zasługuje, Xavi chyba najbardziej wg mnie

0

Grali tak sobie ale OK w Bilbao będzie 3-0 i awansują spokojnie. Szczęśliwego Starego Roku:)

0

Może nawet im się przyda ta porażka, trochę ochłodnieją po ostatnich sukcesach:)

0

Il fenomeno był tylko jeden, zgadzam się:}

0

Ale nie powiem, gol fajny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?