Użytkownik zbanowany
22 stycznia 2013, 23:23
0
22 stycznia 2013, 22:14
22 stycznia 2013, 22:13
10 grudnia 2012, 15:35
Ibra jest samolubnym zarozumialcem! Jak można tak mówić?!
9 grudnia 2012, 23:50
Cesc! Wróć szybko!
7 grudnia 2012, 10:53
Też chce mecz z Arsenalem!
28 października 2012, 21:40
Cesc
4 grudnia 2012, 17:21
Cesc!
22 sierpnia 2012, 21:11
Fabregas
23 października 2012, 20:32
Barta na obronie. Song wszedł na pomoc. A Fabregasa na ławke dali. Uuu. Ciekawe. W drugiej koniecznie Cesc, Villa i Tello
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
0
0
Ibra jest samolubnym zarozumialcem! Jak można tak mówić?!
0
Cesc! Wróć szybko!
0
Też chce mecz z Arsenalem!
0
Cesc
0
Cesc!
0
Fabregas
0
Barta na obronie. Song wszedł na pomoc. A Fabregasa na ławke dali. Uuu. Ciekawe.
W drugiej koniecznie Cesc, Villa i Tello