usmieszek Guardioli w 40 min spotkania drugiej polowy - bezcenny :) Piekny mecz, wrecz idealny w naszym wykonaniu. Ale z taka obrona Real daleko nie zajdzie, juz od dawna wiadomo ze slaby pkt druzyny Krolewskich to defensywa. Ten mecz tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Canavarro to wogole inny zawodnik niz z 2006 roku, Gago, Mezelber bardzo jak dla mnie za slabi jak na taki klub...tylko Sergio Ramos sie dobrze prezentuje. Ale to juz zmartwienie Realu...Visca El Barca !!
Usmieszek Guardioli w powtorce gdy byla 40 min spotkania - bezcenne :). Jak dla mnie mamy dwoch najlepszych pomocnikow srodka pola - Xavi i Iniesta, oni naprawde robia roznice. Pique dzisiaj zagral chyba mecz zycia, tak dobrze grajacego srodkowego obroncy juz dawo nie widzialem - Canavaro niech sie uczy :). To jest nasz dzien ! Visca El BARCA !
Endryu potwierdzam link, dobra jakosc, czasami jakies piksele wyskakuja ale ogolnie jest dobrze. Co do meczu bardzo mi sie podoba jak gra Barca dzisiaj. Pod koniec pierwszej polowy Titi troche przygasl ale to nie zmienia faktu ze jest to swietny pilkarz i ten mecz tylko to udowadnia. Oby tak dalej...ale pamietajmy ze jeszcze 45 min zostalo. Oby Real nie zlapal drugiego oddechu. Vamos Barca !
Endryu potwierdzam link, dobra jakosc, czasami jakies piksele wyskakuja ale ogolnie jest dobrze. Co do meczu bardzo mi sie podoba jak gra Barca dzisiaj. Pod koniec pierwszej polowy Titi troche przygasl ale to nie zmienia faktu ze jest to swietny pilkarz i ten mecz tylko to udowadnia. Oby tak dalej...ale pamietajmy ze jeszcze 45 min zostalo. Oby Real nie zlapal drugiego oddechu. Vamos Barca !
Usmieszek Guardioli w powtorce gdy byla 40 min spotkania - bezcenne :). Jak dla mnie mamy dwoch najlepszych pomocnikow srodka pola - Xavi i Iniesta, oni naprawde robia roznice. Pique dzisiaj zagral chyba mecz zycia, tak dobrze grajacego srodkowego obroncy juz dawo nie widzialem - Canavaro niech sie uczy :). To jest nasz dzien ! Visca El BARCA !
usmieszek Guardioli w 40 min spotkania drugiej polowy - bezcenny :) Piekny mecz, wrecz idealny w naszym wykonaniu. Ale z taka obrona Real daleko nie zajdzie, juz od dawna wiadomo ze slaby pkt druzyny Krolewskich to defensywa. Ten mecz tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Canavarro to wogole inny zawodnik niz z 2006 roku, Gago, Mezelber bardzo jak dla mnie za slabi jak na taki klub...tylko Sergio Ramos sie dobrze prezentuje. Ale to juz zmartwienie Realu...Visca El Barca !!
Komentarze
0
misk00
O takiej wyjściowej "11" - sce to możesz sobie pomarzyć :) Pamiętajmy, że to Puchar Króla, tutaj się oszczędza siły w jak najbardziej możliwy sposób.
0
usmieszek Guardioli w 40 min spotkania drugiej polowy - bezcenny :) Piekny mecz, wrecz idealny w naszym wykonaniu. Ale z taka obrona Real daleko nie zajdzie, juz od dawna wiadomo ze slaby pkt druzyny Krolewskich to defensywa. Ten mecz tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Canavarro to wogole inny zawodnik niz z 2006 roku, Gago, Mezelber bardzo jak dla mnie za slabi jak na taki klub...tylko Sergio Ramos sie dobrze prezentuje. Ale to juz zmartwienie Realu...Visca El Barca !!
0
Usmieszek Guardioli w powtorce gdy byla 40 min spotkania - bezcenne :). Jak dla mnie mamy dwoch najlepszych pomocnikow srodka pola - Xavi i Iniesta, oni naprawde robia roznice. Pique dzisiaj zagral chyba mecz zycia, tak dobrze grajacego srodkowego obroncy juz dawo nie widzialem - Canavaro niech sie uczy :). To jest nasz dzien ! Visca El BARCA !
0
Endryu potwierdzam link, dobra jakosc, czasami jakies piksele wyskakuja ale ogolnie jest dobrze. Co do meczu bardzo mi sie podoba jak gra Barca dzisiaj. Pod koniec pierwszej polowy Titi troche przygasl ale to nie zmienia faktu ze jest to swietny pilkarz i ten mecz tylko to udowadnia. Oby tak dalej...ale pamietajmy ze jeszcze 45 min zostalo. Oby Real nie zlapal drugiego oddechu. Vamos Barca !
0
Endryu potwierdzam link, dobra jakosc, czasami jakies piksele wyskakuja ale ogolnie jest dobrze. Co do meczu bardzo mi sie podoba jak gra Barca dzisiaj. Pod koniec pierwszej polowy Titi troche przygasl ale to nie zmienia faktu ze jest to swietny pilkarz i ten mecz tylko to udowadnia. Oby tak dalej...ale pamietajmy ze jeszcze 45 min zostalo. Oby Real nie zlapal drugiego oddechu. Vamos Barca !
0
Usmieszek Guardioli w powtorce gdy byla 40 min spotkania - bezcenne :). Jak dla mnie mamy dwoch najlepszych pomocnikow srodka pola - Xavi i Iniesta, oni naprawde robia roznice. Pique dzisiaj zagral chyba mecz zycia, tak dobrze grajacego srodkowego obroncy juz dawo nie widzialem - Canavaro niech sie uczy :). To jest nasz dzien ! Visca El BARCA !
0
misk00
O takiej wyjściowej "11" - sce to możesz sobie pomarzyć :) Pamiętajmy, że to Puchar Króla, tutaj się oszczędza siły w jak najbardziej możliwy sposób.
0
usmieszek Guardioli w 40 min spotkania drugiej polowy - bezcenny :) Piekny mecz, wrecz idealny w naszym wykonaniu. Ale z taka obrona Real daleko nie zajdzie, juz od dawna wiadomo ze slaby pkt druzyny Krolewskich to defensywa. Ten mecz tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu. Canavarro to wogole inny zawodnik niz z 2006 roku, Gago, Mezelber bardzo jak dla mnie za slabi jak na taki klub...tylko Sergio Ramos sie dobrze prezentuje. Ale to juz zmartwienie Realu...Visca El Barca !!