0

szczerze mówiąc to wolałbym abyśmy skupili się na Verrattim ,może jest troche słabszy ale tak jak pisze Raul wątpię żeby Juve go puściło .....

0

Sorki że nie w temacie ale czy mógłby mi ktoś podrzucic link do tapety oprawy ze wczorajszego meczu. Z góry wielkie dzięki :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?