Wszystko fajnie, Barcelona wygrała ale moim zdaniem z palcem w d...e można było wygrać to 3-0 a nie 3-1 bo Valdes w pierwszej akcjii zrobił błąd na który nie możemy sobie pozwalać.
Visca el Barca !
Wszystko fajnie, Barcelona wygrała ale moim zdaniem z palcem w d...e można było wygrać to 3-0 a nie 3-1 bo Valdes w pierwszej akcjii zrobił błąd na który nie możemy sobie pozwalać.
Visca el Barca !
Komentarze
0
Kamień z serca że to prima aprillis, nie dość że Villa wykluczony do prawie końca sezonu to jeszcze Valdesa by nam zabrali ....
0
Wszystko fajnie, Barcelona wygrała ale moim zdaniem z palcem w d...e można było wygrać to 3-0 a nie 3-1 bo Valdes w pierwszej akcjii zrobił błąd na który nie możemy sobie pozwalać.
Visca el Barca !
0
Kamień z serca że to prima aprillis, nie dość że Villa wykluczony do prawie końca sezonu to jeszcze Valdesa by nam zabrali ....
0
Wszystko fajnie, Barcelona wygrała ale moim zdaniem z palcem w d...e można było wygrać to 3-0 a nie 3-1 bo Valdes w pierwszej akcjii zrobił błąd na który nie możemy sobie pozwalać.
Visca el Barca !