14 lutego 2012, 00:13
0
Barca myśli że wszystko osiągneła ale nie muszą jeszcze walczyć bo jest o co ;) Visca El Barca
10 lutego 2012, 18:42
To było pewne Barca góra ^^
3 lutego 2012, 14:49
Nareszcie tak na to czekałem ;P
23 stycznia 2012, 17:21
ładnie grali ale z Xavim byłoby lepiej ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barca myśli że wszystko osiągneła ale nie muszą jeszcze walczyć bo jest o co ;) Visca El Barca
0
To było pewne Barca góra ^^
0
Nareszcie tak na to czekałem ;P
0
ładnie grali ale z Xavim byłoby lepiej ;)
0
Nareszcie tak na to czekałem ;P
0
To było pewne Barca góra ^^
0
Barca myśli że wszystko osiągneła ale nie muszą jeszcze walczyć bo jest o co ;) Visca El Barca
0
ładnie grali ale z Xavim byłoby lepiej ;)