To wyróżnienia dla Messiego czy Ronaldo to chyba trochę na wyrost. Powiedzmy sobie wprost. Messi niby za co miałby otrzymać tą nagrodę?! Tak samo Ronaldo?! Kandydatem nr. 1 jest Ribery a nr. 2 Neymar. Naymar miał fantastyczny turniej ale Ribery miał fantastyczny sezon, wygrał wszystko więc nagroda jest dla Niego.
Moim zdaniem Neymar w Barcelonie to strzał w stopę. Bardziej przydał by się ktoś taki jak Torres który potrafi się rozepchnąć w polu karnym. A czym się różni Neymar od Pedro? Messiego? Iniesty? Cesca? Niczym. Niektóre kluby pokazały że potrafią grać przeciwko takiej Barcelonie i dlatego powinniśmy mieć napastnika takiego jakimi byli Eto, Ibra, Henry. No i obrońca. I tutaj nie chodzi nawet o jednego ale Nam potrzeba dwóch porządnych obrońców.
Dla mnie to nie Barcelona jest najelpszą drużyną w historia ale reprezentacja Hiszpanii ją jest. Ciekaw jestem jak zareaguje Neymar bo w meczu z Urugwajem pokazał ząbki i zobaczymy jak to będzie w meczu z przyszłymi kolegami. Bo Brazylia nie ma szans na wygraną a Hiszpanie w turnieju nie grają na 70 czy 80% ale chyba na 40 a w półfinale dają 70% a w finale miażdżą i tyle.
Facet ma sporo racji. Ta Barcelona jest uzależniona od Messiego. Bez Messiego nie istnieje i dlatego sprzedaż Messiego mogła by wyjść Barcelonie na dobre. Pamiętamy jak sprzedaliśmy Eto, Ronaldinho i wtedy wchodził Messi. Teraz wchodzi Neymar. Choć z drugiej strony chłopaki powinni dogadać się no i jestem w 100% przekonany że Barcelona pytała Messiego o transfer Neymara bo nie wydali by takiej kasy po to aby w zespole nastał konflikt. Moim zdaniem powinniśmy jeszcze kupić Torresa z Chelsea. Atak: Neymar-Torres-Messi był by miażdżący. Messi nie może być jedynym co tylko błyszczy i strzela gole. Nikt mu nie zarzuci jak w sezonie zamiast 60 goli strzeli 40. A rzuty wolne? Tak naprawdę wszystko rozbije się o Messiego i tego czy się dogadają. Pamiętajmy że Messi wyrzucił Ibre mimo iż Barca wiele wydała na Ibrahimovicia.
Pożyjemy zobaczymy
Tak, tak Valdes to taki wspaniały bramkarz że płakać będę po Nim... dajcie spokój. Nigdy nie był mistrzem, wiele razy przytrafiały mu się błędy ale że był z Barcy to mu wybaczano i grał. Jest wielu bramkarzy prezentujących ten sam poziom albo lepszy. Ja tam bym go sprzedał, ponieważ co to za widzimisię? Jak chce grać powinien przedłużyć kontrakt a skoro tego nie robi to klub powinien go się pozbyć a nie.
Panowie spokojnie. Przyczyn porażki jest dużo i to nie tylko dzisiejszy mecz. Powiem tak, już w poprzednim sezonie pod koniec już było źle. Myślę że Rossell popsuł to co dało się popsuć i teraz mogą przyjść ciężkie czasy. Ale Laporta też cudowny nie był. Transfery? Tylko Villa i Alba są transferami udanymi od kilku lat. Też drużyna uzależniła się od Messiego, przeszkadzał mu Ibrahimovic? Trener powinien utemperować go a nie oddał Zlatana i teraz mamy. Po co był Nam Song który w ogóle nie gra? Jak mamy Thiago który też nie gra? Moim zdaniem era Barcy skończyła się wraz z odejściem Guardioli. To nie jest Tiki taka którą ja pamiętam z poprzednich sezonów, nawet 4:0 z Mialem mnie nie przekonało. Co do trenera to chyba Tito nie dał rady poprostu i tyle. Mało rotacji, uzależnienie drużyny od Messiego, aż boje się pomyśleć co by było jak by Messi na pół roku wyleciał. Poza tym czemu w Barcelonie jest tak dobrze z Rossellem gdzie Valdes chce odejść?! Dlaczego Xavi ciągle gra? Dlaczego ciągle liczymy na 35 letniego Puyola? Dlaczego Bartra zaczyna grać dopiero jak Mascherano dostaje kontuzje? Pozbył bym się wielu zawodników, Sanchez, Pedro, Fabregas, Song, Cuenca, Affelay. Ściągnął bym może Naymara, może np Lewandowskiego. Na pewno dwóch środkowych obrońców. Z Barcy Villanova zrobił Messi team. Jak Messi gra i strzela to ok a jak jego zabrakło to koniec. tak nie powinno być. Ale tutaj problem jest wyżej w osobie prezydenta i trenera. Może nowy doświadczony trener byłby w stanie wyciągnąć coś nowego z tych piłkarzy. W awans nie ma szans. Tu nie chodzi o wynik a o gra Bayernu. To nie Milan który tylko przeszkadzał i dwa razy skontrowal i wygrał 2:0. Tutaj Bayern zmiażdżył Barce, nawet nie wiem czy Barca w top formie dała by radę takiemu Bayernowi. Fakt przegrali z Arsenalem ale tam odpuścili a w meczu z Juve wygrali oba mecze po 2:0 oby tylko nie skończyło się 8:0 w dwumeczu...
Moim zdaniem z Guardioli tak super trener jak z koziej dupy trąba. Jeśli poradzi sobie w Bayernie to wielki szacun dla niego, ale nie róbmy z Bayernu nie wiadomo jak silnej drużyny ponieważ w moim odczuciu dobre transfery i ciekawe i Bayern będzie miał wielu konkurentów no Chelsea która kupi Cavaniego. Bayern ma mocną pakę ale nie ma piłkarza który sam wygrywa mecze. Było 7:0 z Barcą ale Barca była w dołku i nie było Messiego i wszyscy bardziej podniecali się tym czy zagra Messi niż tym jak gra Barca. Gdyby w Bayernie grać nie mogli Robben i Ribery to też gówno by wygrali. Guardiola jak przychodził do Barca to Barca była w rozsypce i łatwo było wprowadzić jego zasady i styl a tutaj Bayern wygrał wszystko, przyjdzie Guardiola i co powie? Chłopaki gramy tak jak ja mówię? Albo grajcie tak jak graliście do tej pory? Wystarczy że Bayernowi powinie się noga w kilku spotkaniach...
Real z "normalnymi" przeciwnikami nie jest taki super jak pokazał dzisiejszy mecz. Real dziś nic wielkiego nie pokazał ponieważ dwa pierwsze gole padły po błędach indywidualnych. A przy stanie 2:0 ciężko cokolwiek zrobić. Manchester Utd już w pierwszym meczu pokazał że potrafi grać i nie będzie taki głupi jak Barca aby dawać im tyle szans. Ronaldo dziś pokazał tylko to że jest szybki, karnego potrafi strzelić oraz do pustej bramki. Czy on dziś kogoś okiwał, minął ?
Tak, tak Valdes to taki wspaniały bramkarz że płakać będę po Nim... dajcie spokój. Nigdy nie był mistrzem, wiele razy przytrafiały mu się błędy ale że był z Barcy to mu wybaczano i grał. Jest wielu bramkarzy prezentujących ten sam poziom albo lepszy. Ja tam bym go sprzedał, ponieważ co to za widzimisię? Jak chce grać powinien przedłużyć kontrakt a skoro tego nie robi to klub powinien go się pozbyć a nie.
Komentarze
0
To wyróżnienia dla Messiego czy Ronaldo to chyba trochę na wyrost. Powiedzmy sobie wprost. Messi niby za co miałby otrzymać tą nagrodę?! Tak samo Ronaldo?! Kandydatem nr. 1 jest Ribery a nr. 2 Neymar. Naymar miał fantastyczny turniej ale Ribery miał fantastyczny sezon, wygrał wszystko więc nagroda jest dla Niego.
0
Moim zdaniem Neymar w Barcelonie to strzał w stopę. Bardziej przydał by się ktoś taki jak Torres który potrafi się rozepchnąć w polu karnym. A czym się różni Neymar od Pedro? Messiego? Iniesty? Cesca? Niczym. Niektóre kluby pokazały że potrafią grać przeciwko takiej Barcelonie i dlatego powinniśmy mieć napastnika takiego jakimi byli Eto, Ibra, Henry. No i obrońca. I tutaj nie chodzi nawet o jednego ale Nam potrzeba dwóch porządnych obrońców.
0
Dla mnie to nie Barcelona jest najelpszą drużyną w historia ale reprezentacja Hiszpanii ją jest. Ciekaw jestem jak zareaguje Neymar bo w meczu z Urugwajem pokazał ząbki i zobaczymy jak to będzie w meczu z przyszłymi kolegami. Bo Brazylia nie ma szans na wygraną a Hiszpanie w turnieju nie grają na 70 czy 80% ale chyba na 40 a w półfinale dają 70% a w finale miażdżą i tyle.
0
Facet ma sporo racji. Ta Barcelona jest uzależniona od Messiego. Bez Messiego nie istnieje i dlatego sprzedaż Messiego mogła by wyjść Barcelonie na dobre. Pamiętamy jak sprzedaliśmy Eto, Ronaldinho i wtedy wchodził Messi. Teraz wchodzi Neymar. Choć z drugiej strony chłopaki powinni dogadać się no i jestem w 100% przekonany że Barcelona pytała Messiego o transfer Neymara bo nie wydali by takiej kasy po to aby w zespole nastał konflikt. Moim zdaniem powinniśmy jeszcze kupić Torresa z Chelsea. Atak: Neymar-Torres-Messi był by miażdżący. Messi nie może być jedynym co tylko błyszczy i strzela gole. Nikt mu nie zarzuci jak w sezonie zamiast 60 goli strzeli 40. A rzuty wolne? Tak naprawdę wszystko rozbije się o Messiego i tego czy się dogadają. Pamiętajmy że Messi wyrzucił Ibre mimo iż Barca wiele wydała na Ibrahimovicia.
Pożyjemy zobaczymy
0
Tak, tak Valdes to taki wspaniały bramkarz że płakać będę po Nim... dajcie spokój. Nigdy nie był mistrzem, wiele razy przytrafiały mu się błędy ale że był z Barcy to mu wybaczano i grał. Jest wielu bramkarzy prezentujących ten sam poziom albo lepszy. Ja tam bym go sprzedał, ponieważ co to za widzimisię? Jak chce grać powinien przedłużyć kontrakt a skoro tego nie robi to klub powinien go się pozbyć a nie.
0
Panowie spokojnie. Przyczyn porażki jest dużo i to nie tylko dzisiejszy mecz. Powiem tak, już w poprzednim sezonie pod koniec już było źle. Myślę że Rossell popsuł to co dało się popsuć i teraz mogą przyjść ciężkie czasy. Ale Laporta też cudowny nie był. Transfery? Tylko Villa i Alba są transferami udanymi od kilku lat. Też drużyna uzależniła się od Messiego, przeszkadzał mu Ibrahimovic? Trener powinien utemperować go a nie oddał Zlatana i teraz mamy. Po co był Nam Song który w ogóle nie gra? Jak mamy Thiago który też nie gra? Moim zdaniem era Barcy skończyła się wraz z odejściem Guardioli. To nie jest Tiki taka którą ja pamiętam z poprzednich sezonów, nawet 4:0 z Mialem mnie nie przekonało. Co do trenera to chyba Tito nie dał rady poprostu i tyle. Mało rotacji, uzależnienie drużyny od Messiego, aż boje się pomyśleć co by było jak by Messi na pół roku wyleciał. Poza tym czemu w Barcelonie jest tak dobrze z Rossellem gdzie Valdes chce odejść?! Dlaczego Xavi ciągle gra? Dlaczego ciągle liczymy na 35 letniego Puyola? Dlaczego Bartra zaczyna grać dopiero jak Mascherano dostaje kontuzje? Pozbył bym się wielu zawodników, Sanchez, Pedro, Fabregas, Song, Cuenca, Affelay. Ściągnął bym może Naymara, może np Lewandowskiego. Na pewno dwóch środkowych obrońców. Z Barcy Villanova zrobił Messi team. Jak Messi gra i strzela to ok a jak jego zabrakło to koniec. tak nie powinno być. Ale tutaj problem jest wyżej w osobie prezydenta i trenera. Może nowy doświadczony trener byłby w stanie wyciągnąć coś nowego z tych piłkarzy. W awans nie ma szans. Tu nie chodzi o wynik a o gra Bayernu. To nie Milan który tylko przeszkadzał i dwa razy skontrowal i wygrał 2:0. Tutaj Bayern zmiażdżył Barce, nawet nie wiem czy Barca w top formie dała by radę takiemu Bayernowi. Fakt przegrali z Arsenalem ale tam odpuścili a w meczu z Juve wygrali oba mecze po 2:0 oby tylko nie skończyło się 8:0 w dwumeczu...
0
Skład na Milan widział bym tak:
Valdes
Alves, Pique, Mascherano, Alba
Fabregas, Song, Thiago
Messi, Villa, Iniesta
0
Moim zdaniem z Guardioli tak super trener jak z koziej dupy trąba. Jeśli poradzi sobie w Bayernie to wielki szacun dla niego, ale nie róbmy z Bayernu nie wiadomo jak silnej drużyny ponieważ w moim odczuciu dobre transfery i ciekawe i Bayern będzie miał wielu konkurentów no Chelsea która kupi Cavaniego. Bayern ma mocną pakę ale nie ma piłkarza który sam wygrywa mecze. Było 7:0 z Barcą ale Barca była w dołku i nie było Messiego i wszyscy bardziej podniecali się tym czy zagra Messi niż tym jak gra Barca. Gdyby w Bayernie grać nie mogli Robben i Ribery to też gówno by wygrali. Guardiola jak przychodził do Barca to Barca była w rozsypce i łatwo było wprowadzić jego zasady i styl a tutaj Bayern wygrał wszystko, przyjdzie Guardiola i co powie? Chłopaki gramy tak jak ja mówię? Albo grajcie tak jak graliście do tej pory? Wystarczy że Bayernowi powinie się noga w kilku spotkaniach...
0
Real z "normalnymi" przeciwnikami nie jest taki super jak pokazał dzisiejszy mecz. Real dziś nic wielkiego nie pokazał ponieważ dwa pierwsze gole padły po błędach indywidualnych. A przy stanie 2:0 ciężko cokolwiek zrobić. Manchester Utd już w pierwszym meczu pokazał że potrafi grać i nie będzie taki głupi jak Barca aby dawać im tyle szans. Ronaldo dziś pokazał tylko to że jest szybki, karnego potrafi strzelić oraz do pustej bramki. Czy on dziś kogoś okiwał, minął ?
0
Tak, tak Valdes to taki wspaniały bramkarz że płakać będę po Nim... dajcie spokój. Nigdy nie był mistrzem, wiele razy przytrafiały mu się błędy ale że był z Barcy to mu wybaczano i grał. Jest wielu bramkarzy prezentujących ten sam poziom albo lepszy. Ja tam bym go sprzedał, ponieważ co to za widzimisię? Jak chce grać powinien przedłużyć kontrakt a skoro tego nie robi to klub powinien go się pozbyć a nie.