B-O-B-I-K (R10)
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brańsk
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ZnOWU Real z Lyonem :D
0
Chcem zobaczyc mecz z Milanem
wielki powrot Ronaldinho na camp nou
(JEDEN Z NAJLEPSZYCH PILKARZY W HISTORI BARCELONY)
i powrot IBRY (CHCEM ZOBACZYC JEGO MINE JAK PRZEGRA)
0
Jeszcze Fŕbregasa zobaczymy w barcelonie;) to bedzie wielki zastepca xaviego:) zobaczycie...
pozdro BOBIK;)
0
Dzieki jemu stalem sie wielkim kibicem BARCELONY RONALDINHO byl kiedys wzorem do naśladowania (szkoda ze sie roztyl), ponim byl C.Ronaldo, a teraz znowu mamy w barcelonie gracza poziom lepszego od wszystkich chyba nie musze mowic kto to jest xD
pozdro BOBIK;)
0
FENOMENALNY jest ten filmik pokazuje roznice miedzy realem a BARCĄ:) az normalnie ciary przechodza
pozdro BOBIK ;)
0
dziś mam 18 urodziny i taki mecz w tym dniu ahhhh... mogla by Barça wygrac to bym jeszcze wiecej świetowal %%
pozdro bobik
0
dziś mam 18 urodziny i taki mecz w tym dniu ahhhh... mogla by barca wygrac to bym jeszcze wiecej świetowal %%
pozdro bobik
0
Eto szacun tobie za te 5 lat i ze nadal sie chcesz trzymac z kumplami z Barcy :) moze kiedys wroci na camp nou ale watpie juz ze jako pilkarz ;/
pozdro bobik
0
sorki za błedy :P
0
Trzymaj tak dalej Dan :) Maicon to bardzo dobry obronica ale wole jak Alves gra w pierwszym skladzie a najbaldziej lubie ogladac ja oni we dwoch graja na skrzudlach a nie ten Bastos
pozdro bobik
0
Trzymaj tak dalej Dan :) Maicon to bardzo dobry obronica ale wole jak Alves gra w pierwszym skladzie a najbaldziej lubie ogladac ja oni we dwoch graja na skrzudlach a nie ten Bastos
pozdro bobik
0
Trzymaj tak dalej Dan :) Maicon to bardzo dobry obronica ale wole jak Alves gra w pierwszym skladzie a najbaldziej lubie ogladac ja oni we dwoch graja na skrzudlach a nie ten Bastos
pozdro bobik
0
Za bramke Raúla mogl dac jakas inna to bylo takie komniecie moze wpadnie moze nie... moim zdaniem byly ladniejsze bramki niz Raúla :p
0
Ja to bym chciał Teveza albo pato a nie Suareza on jest dobry ale ciekawe czy by sie spisal bo juz nie chcemy wiecej niewypalow transferowych (ibra) prawda
0
yaya24fcb Dobre uwagi :) Visca Barça
0
Jest najlepszy na swiecie to go witaja... tak samo jak kiedys reprezentacje Polski witano owacjami a teraz tylko kazdy gada ( i maja racje ) tak samo na C.Ronaldo kiedys jeszcze za czasow w MU kazdy go kochal a teraz gra slabiej to juz gadaja na niego itd...
0
We wszystkich ligach cos sie pokszanilo we włoszech Roma przed ostatnia w polsce Jaga pierwsza Wisla nizej troche Lech tak samo a Legia to juz tragedia... chyba przeznacie mi racje ze cos sie poprzestawialo w tych ligach... Ale do czasu :)
0
We wszystkich ligach cos sie pokszanilo we włoszech Roma przed ostatnia w polsce Jaga pierwsza Wisla nizej troche Lech tak samo a Legia to juz tragedia... chyba przeznacie mi racje ze cos sie poprzestawialo w tych ligach... Ale do czasu :)
0
Hehe Oby to byla prawda... zna dobrze lige i napewno bedzie strzelal wiecej bramek niz ibra... Jeszcze tylko Ribéry... i sklad kompletny :D
0
Może za rok sie uda... Teraz czeka nas tylko liga... Obysmy wygrali chociaż ten puchar :D