22 marca 2010, 18:55
0
On jest dobrym piłkarzem:) Tylko ma słabszy moment,ale w ważniejszych momentach będzie strzelał. Licze na to:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
On jest dobrym piłkarzem:)
Tylko ma słabszy moment,ale w ważniejszych momentach będzie strzelał.
Licze na to:)
0
On jest dobrym piłkarzem:)
Tylko ma słabszy moment,ale w ważniejszych momentach będzie strzelał.
Licze na to:)