BARCA_FOR_EVER
Dołączył/a: luty 2018
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na ten moment na szczycie Bundesligi Bayern i Dortmund po 57 punktów i w bramkach 59:27. Rzadko spotykane po 25. kolejkach.
via. Michał Trela
1
14-letni Gabriel Slonina podpisał profesjonalny kontrakt z Chicago Fire. Mający polskie korzenie bramkarz jest drugim najmłodszym zawodowcem w historii Major League Soccer - młodszy od niego był jedynie Freddy Adu.
via Sportowefakty.pl
4
https://pliki.meczyki.pl/big/284/5c836de5c513c.jpg
Kiedy banery podpowiadają prawdę
0
Spojrzałem na tabele LaLigi i Barcelona ma +41 bilans bramkowy
Drugie Atletico tylko +21. Trzeci jest Real +12 a czwarte Getafe +11.
0
Jest nowe zdjęcie tygodnia! dopiero teraz zauważyłem.
0
Tomb Raider
1
Chyba właśnie Casillas
0
Casillas ma już 101 zwycięstw w LM
0
Nie wiem czy było ale wrzucę lepiej pośmiać się dwa razu niż w ogóle
https://zapodaj.net/912d4f0972cb8.jpg.html
10
Ludzie dlaczego? Jesteście chyba największymi pesymistami na świecie serio. Jak wygrywamy to źle bo możemy przegrać jak Real przegra to źle bo możemy przegrać. Jak dostaniesz prezent to się smucisz bo może Ci kot zginie?
0
Co to za herb girony na głównej stronie?
0
Dokładnie 16 lat temu, Messi zadebiutował w drugim zespole Barcelony
via Football.london
3
Real odpadła z ligi mistrzów.
Populacja kibiców królewskich zmalała dwukrotnie.
1
Pomocnik a chyba najwięcej bramek z zespołu nieźle.
1
Mam pytanie jak radzi sobie Michał Żuk? słyszałem że podpisał kontrakt z Adidasem i w twoich zestawieniach najlepszych strzelców zajmuje w swojej kategorii topowe miejsca. Mógłbyś przybliżyć profil jego gry czy raczej nie dajesz rady oglądać takich meczy/skrótów.
0
Zawsze gdy wiedzę w Tiki-Tace że sedzią meczu bedzie... to myślę sobie "byle nie Hernandez x2 albo Lahoz"
0
Nie jesteś jedyny
0
https://pliki.meczyki.pl/big/284/5c7c1492de85a.png
0
W tej sytuacji jak najbardziej
1
xD
3
Wszystkim się marzy rajd Messiego i ośmieszenie Ramosa ...
A mi się marzy by Messi wjechał mu z łokcia i zdobył po tym bramkę
0
Mi się podoba Pique. Spokój w rozzegraniu i dobrze trzyma Viniciusa
0
Barcelona powinna wygrywać 2:0
0
Wolę tego sędziego niż Lahoza
1
Ludzie nawet jak jest dobry skład to narzekacie że zmiany będą złe ...
0
Tutaj nawet wygrana na Bernabeu 0:3 jest jak porażka... Remis z LyoneM? #ValverdeOut
0
Podasz linka do jego TT
0
...Barca
0
Badacze z uniwersytetu w Leuven przeanalizowali 7 tys. meczów i stwierdzili, że pod presją Luis Suárez i Ousmane Dembélé gorzej wykańczają akcje, ale Francuz podejmuje lepsze decyzje w stresujących sytuacjach. [Business Insider]
WTF? oni w tylu meczach zagrali?
1
W PSG wirzysz? ja nie