4

Radosław Majecki w 3 lidze: 7 Meczy/12 bramek wpuszczonych/2 czyste konta.

Radosław Majecki w Ekstraklasie: 7 Meczy/ 4 bramki wpuszczone/5 czystych kont

Wniosek? 3 liga >Ekstraklasa

1

Messi w tym sezonie: 8 razy MOTM
Modrić w tym sezonie:1 raz MOTM ( na Mundialu choć nie wiem czy to wliczać)
Dane wg. WhoScored.com

0

https://link.do/a6g5I

Pierwszy taki mecz w PL

3

Ja oddałbym nawet gdyby To Barca miała im zapłacić 20mln...

3

Dzisiaj o 20:45 Łukasz Fabiański zagra 200 Mecz w Premier League!
Nie muszę dodawać że Fabian jest absolutnym rekordzistą wśród polskich piłkarz ;-)

2

Kogo byś na PO widział? Mamy Top 5 PO na świecie i świetnego młodego szybkiego zmienika czego chcesz więcej?

0

Co myślicie o Kane'nie ja Uważam że spurs nie zgodzą się na kwotę poniżej 150mln,a za taką moglibyśmy kupić Depaya( to jest wg mnie najlepszy kandydat na zastępce Suareza nie wydając kwoty powyżej 100mln) i De Jonga/De Ligta. Depay jest szybki, i nie jest samolubny: 6 bramek i 11(!) asyst w 24 spotkaniach w OL robi wrażenie. Oprócz Depaya jest jeszcze w takiej cenie: Pepe(chyba najgorsza opcja), Werner,Piątek(nie pasuję do Barcy) i Jesus.

6

21

8

https://pliki.meczyki.pl/big/278/5c1ff4970e309.jpg

Jeśli ktoś ma wątpliwości ;)

0

Ma ktoś statystykę skuteczności napastników w TOp 5 lig europy? bo nie moge znaleźc

4

To ajax chciał wylosować Real

2

Tak?????

0

Cieszy mnie to że wreszcie po bramce na 1:0 gramy dalej a nie stawiamy autobus

0

50 goli w roku!

0

Na trening musiał iść.

1

https://www.facebook.com/tojestekstraklasa/videos/1124461250931850/

Jeśli ktoś myśli że Borussia dobrze rozegrała wolny to czym jest to ?

0

[*]

0

Dzięki ;)

4

Tak bo w Barcelonie by wypalił przy Suarezie Messim, Dembele i Coutinho.

0

Lepiej gramy czy tylko szczęście? nie mogę oglądać

1

Wielu osób porównuje ze sobą Messiego i Ronaldo chciałbym przytoczyć wypowiedź piłkarza ,którzy uważają że Messi Jest lepszy:

Ronaldo El Fenómeno:

Przyznaję, że Messi wnosi do futbolu jeszcze więcej magii.( względem Ronaldo) To dzięki sposobowi, w jaki schodzi do środka, gra w piłkę i zawsze tworzy niespodzianki w ataku – podkreślił.

Jak wiadomo Ronaldo zawsze bardziej sympatyzował Real niż Barcelonę więc uważam to za duży komplement dla Argentyńczyka.( wywiad nie wiem z kiedy ale nie odnosi się do ZP)

0

Niemiec: Wygraliśmy z wami 13 meczów z 21 tylko 7 razy zremisowaliśmy i raz przegraliśmy
Polak: A my wygraliśmy bitwę pod Grunwaldem
Niemiec: [Zobacz link: https://i.ebayimg.com/images/g/rBYAAOSwo8hToqzC/s-l300.jpg]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy wiesz że...?

Lol? W USA 97 osób ma tak na imię.

2

Powstanie Barcelony!

1

Ej. w TOTW jest dwóch Donnarumów

1

pierwszy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?