0

Nie Fair Barca ma te 3 punkty...ale cóż...każdemu się zdarza wygrać po chamsku...

0

zal.pl fffj ;]

0

Jestem kibicem Wisły, Barcę też lubię, ale powinna się wstydzić, że dała się ograć przeciętniakowi...Bo jeżeli w innych meczach będą podchodzić na luzie, to gwarantuję, że nici z Europejskich pucharów...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?