O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 73
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

Prawda. Mówię wam, zajebista atmosfera tam panuje :DD. Na Stamford będzie jeszcze lepiej ;)). Pozdro ludziska i 3majcie mocno kciuki

0

Na jakiej podstawie jest aż tak przekonany, że awansują do finału?? :|

0

Karossi

To jak sobie wyobrażasz powtórkę wyniku bez stracenia bramki :/??

0

Henry strzelił na SB także w barwach Barcelony rok temu

Zobacz wszystkie

0

Dawać Ribery'ego do nas!! Jak trafi w tym okienku transferowym to siłę ofensywną będziemy mieli kompletną :D.

0

Niech włodarze klubu zrobią wszystko, aby ściągnać jakiegoś klasowego bramkarza, nawet Cecha bo Valdes to od kilku ładnych lat pomyłka :/. Jak sobie przypomnę te szmaty z poprzednich lat chociażby z Lpoolem, Valencią czy Betisem, to aż krew mnie zalewa ://

0

Jejuu ile nagle zrobiło się zwolenników VV?? Ja mam swoje zdanie na temat jego umiejętności i póki co go nie zmienię. Nadal uważam, że Barcelonie należy się lepszy bramkarz i wierzę że taki bedzie w przyszłości, wtedy wszyscy będą z niego dumni, nie bedzie, aż tylu podzielonych opinni na temat 1-nego zawodnika.

0

Baca7

Akinfiejew, wątpie, że na niego w ogóle zwróciliby uwagę nie dlatego, że jest słaby czy coś, ale dlatego, że jest zawodnikiem spoza UE a to juz jest utrudnienie :/. Tak samo było po MŚ 2002 z Rustu.

0

Ja też mam taką nadzieję Sami ;).

100 lat!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?