Niech włodarze klubu zrobią wszystko, aby ściągnać jakiegoś klasowego bramkarza, nawet Cecha bo Valdes to od kilku ładnych lat pomyłka :/. Jak sobie przypomnę te szmaty z poprzednich lat chociażby z Lpoolem, Valencią czy Betisem, to aż krew mnie zalewa ://
Jejuu ile nagle zrobiło się zwolenników VV?? Ja mam swoje zdanie na temat jego umiejętności i póki co go nie zmienię. Nadal uważam, że Barcelonie należy się lepszy bramkarz i wierzę że taki bedzie w przyszłości, wtedy wszyscy będą z niego dumni, nie bedzie, aż tylu podzielonych opinni na temat 1-nego zawodnika.
Akinfiejew, wątpie, że na niego w ogóle zwróciliby uwagę nie dlatego, że jest słaby czy coś, ale dlatego, że jest zawodnikiem spoza UE a to juz jest utrudnienie :/. Tak samo było po MŚ 2002 z Rustu.
Komentarze
0
BAN!
mod
0
Prawda. Mówię wam, zajebista atmosfera tam panuje :DD. Na Stamford będzie jeszcze lepiej ;)). Pozdro ludziska i 3majcie mocno kciuki
0
Na jakiej podstawie jest aż tak przekonany, że awansują do finału?? :|
0
Karossi
To jak sobie wyobrażasz powtórkę wyniku bez stracenia bramki :/??
0
Henry strzelił na SB także w barwach Barcelony rok temu
0
Dawać Ribery'ego do nas!! Jak trafi w tym okienku transferowym to siłę ofensywną będziemy mieli kompletną :D.
0
Niech włodarze klubu zrobią wszystko, aby ściągnać jakiegoś klasowego bramkarza, nawet Cecha bo Valdes to od kilku ładnych lat pomyłka :/. Jak sobie przypomnę te szmaty z poprzednich lat chociażby z Lpoolem, Valencią czy Betisem, to aż krew mnie zalewa ://
0
Jejuu ile nagle zrobiło się zwolenników VV?? Ja mam swoje zdanie na temat jego umiejętności i póki co go nie zmienię. Nadal uważam, że Barcelonie należy się lepszy bramkarz i wierzę że taki bedzie w przyszłości, wtedy wszyscy będą z niego dumni, nie bedzie, aż tylu podzielonych opinni na temat 1-nego zawodnika.
0
Baca7
Akinfiejew, wątpie, że na niego w ogóle zwróciliby uwagę nie dlatego, że jest słaby czy coś, ale dlatego, że jest zawodnikiem spoza UE a to juz jest utrudnienie :/. Tak samo było po MŚ 2002 z Rustu.
0
Ja też mam taką nadzieję Sami ;).
100 lat!!!