BGleba
Dołączył/a: luty 2024
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca_Big_Moment Ty serio mówisz? Raphinha nigdy nie był skrzydłowym... Tutaj można by było zakończyć dyskusję.
A poza tym nikt nie mówi że mają grać w trójkę każdy mecz, ale w czym problem żeby na mecze w pucharze króla, słabsze ekipy w lidze mistrzów czy w lalidze wychodzili tacy zawodnicy jak Fermin czy Ferran. Nie trzeba by było wydawać 60mln na Nico, który chciałby gwiazdorską pensję, a gość rozgrywa tragiczny sezon.
Podaj mi klub, który ma 3 topowych skrzydłowych i sobie tak nimi rotują, niezależnie kogo powiesz to Barca nie może się równać z nimi pod względem finansowym i taka jest smutna prawda.
1
@kejdzi tylko problem w tym że Nico nie przyjdzie do klubu, żeby siedzieć na ławce, a nie ma sposobu, żeby grać w jednym składzie Yamalem, Raphinhą, Olmo i Nico, jestem przekonany że żaden z nich nie będzie chciał siedzieć na ławce.
0
@kejdzi Może źle napisałem albo nie zrozumiałeś, ale tak w pełni się zgadzam że potrzebujemy rezerwowego, który obstawi oba skrzydła i ofensywną pomoc jak będzie potrzeba. Kogoś takiego jak Almada czy Cherki których wymieniłem. No, ale jest jeszcze na ławce Fermin czy Pablo Torre, który i tak nie dostał prawie minut chociaż pokazywał się nieźle.
1
Uważam, że transfer "topowego" lewoskrzydłowego nie powinien być priorytetem klubu. Gdzie miałby grać wtedy Raphinha? Jeśli już na miejscu klubu zainteresowałbym się zawodnikiem który mógłby wnieść dużo z ławki i obstawić kilka pozycji lub ściągnięciem nowego środkowego obrońcy lub napastnika, bo jednak Lewandowski czy Inigo długo na topowym poziomie już nie pograją raczej, a nie wiem czy Christensen/Eric Garcia powinni być 3 wyborem na ŚO albo Ferran pierwszym na napastnika.
Zainteresować się takimi piłkarzami jak Huijsen, Cherki, Almada, Mastantuono czy jakaś strzelba na lata, Gyokeres czy Isak (choć raczej mało realne).
Też trzeba pamiętać że finanse klubu można powiedzieć, że nie są w idealnym położeniu, a wydanie dużych sum na zawodnika, który nie byłby lepszy od Raphinhi wydaje się idiotyczne. Dodając do tego że w klubie już i tak jest kilku piłkarzy, którzy mogliby obstawić te ofensywne pozycje, a nie są najgorsi.