1

Xavi Ty jesteś jak laska z którą chodzi się 5 lat i ani do przodu ani do tyłu w relacji. Chwilowe przyjemności bez wizji rozwoju

3

To całkowity upadek projektu, koniec rozwoju i budowy

0

Xavi ale z niego Thermomix , co za ekipę ugotował

5

Ale mamy tempo grania xavinety, niczym 3ligowiec

2

Xavi nie gotuj już więcej !!!

0

Ale Xavi maszynę zbudował :)

1

Aktualnie FC Barcelona to niczym nasz rekin Ferran Torres , wystarczą 2 dobre mecze aby narobić nadzieję że idzie wszystko w dobrym kierunku. Wait! Kolejne mecze to jeszcze większe gówno.

9

Mecze które zostały do końca tego roku zweryfikują naszego wuefistę. Pod koniec grudnia okaże się czy dalej liczymy się w grze czy znowu gubiąc punkty po bezbarwnej grze odpadniemy z wyścigu. Panie Xavi zobaczymy teraz ile jest w Tobie "trenera" a nie tylko wizjonera

1

@Rupert_Haubica z przeceny z biedronki to Xavi , który nie potrafi nic wypracować przez lata , to jest jakieś kuriozum

1

Szkoda dawać jeść !!

1

Xavi taki bezradny , że w przerwie będzie dzwonił do Pepa, : Ty weź coś doradź, bo ja pierwszy dzień w robocie

2

My nie potrafimy wymienić 3-4 podań , niczym reprezentacja Polski

2

Gramy straszne G

1

Baby Shark :D :D

1

W tym meczu Rekin? To popierdółka a nie rekin

2

@MeAndSwan to nie olewka, poprostu na tyle nas stać , przecież to jest kopiuj wklej z meczu z Celtą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tutaj nie ma żadnej zespołowej gry z naszej strony , jakiejkolwiek taktyki. Liczenie tylko na indywidualności

33

Sergi Roberto sam wziął sprawy w swoje ręce w dniu wczorajszym, aby przyspieszyć kroki z Cancelo, prawdziwy kapitan

0

Co oni grają... Im więcej pomocników tym gorzej, wszystko prawie środkiem chcą grać. Tu trzeba typowe 433

1

Pedri cień zawodnika...

0

I będzie : uwaga , nie ma kontuzji z uwagi na środki ostrożności będzie dostępny po przerwie reprezentacyjnej :D

2

Z przodu mamy kim grać. Przecież tutaj nawet dziecko z piaskownicy widzi,że potrzeba nam wzmocnienia na bokach obrony. I to obrońcy o odpowiednim profilu a nie w stylu Alonso który może na środku lub lewej obronie. A co pokazało w poprzednim sezonie na obu pozycjach sobie nie radził.

4

Ah ten nasz Wuefista

0

Martwią te osłabienia, przede wszystkim środek pomocy, Busi Kessie Gavi Roberto , a kogo z ławki do środka? Straszna wyrwa. Dzisiaj trzeba sposobem za wszelką cenę nie przegrać. W kolejnych latach trudno było by szukać tak potencjalnie łatwego rywala w finale jakim będzie teraz Osasuna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?