BLauGranaNaCampNou
Dołączył/a: marzec 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Xavi Ty jesteś jak laska z którą chodzi się 5 lat i ani do przodu ani do tyłu w relacji. Chwilowe przyjemności bez wizji rozwoju
3
To całkowity upadek projektu, koniec rozwoju i budowy
0
Xavi ale z niego Thermomix , co za ekipę ugotował
5
Ale mamy tempo grania xavinety, niczym 3ligowiec
2
Xavi nie gotuj już więcej !!!
0
Ale Xavi maszynę zbudował :)
1
Aktualnie FC Barcelona to niczym nasz rekin Ferran Torres , wystarczą 2 dobre mecze aby narobić nadzieję że idzie wszystko w dobrym kierunku. Wait! Kolejne mecze to jeszcze większe gówno.
9
Mecze które zostały do końca tego roku zweryfikują naszego wuefistę. Pod koniec grudnia okaże się czy dalej liczymy się w grze czy znowu gubiąc punkty po bezbarwnej grze odpadniemy z wyścigu. Panie Xavi zobaczymy teraz ile jest w Tobie "trenera" a nie tylko wizjonera
1
@Rupert_Haubica z przeceny z biedronki to Xavi , który nie potrafi nic wypracować przez lata , to jest jakieś kuriozum
1
Szkoda dawać jeść !!
1
Xavi taki bezradny , że w przerwie będzie dzwonił do Pepa, : Ty weź coś doradź, bo ja pierwszy dzień w robocie
2
My nie potrafimy wymienić 3-4 podań , niczym reprezentacja Polski
2
Gramy straszne G
1
Baby Shark :D :D
1
W tym meczu Rekin? To popierdółka a nie rekin
2
@MeAndSwan to nie olewka, poprostu na tyle nas stać , przecież to jest kopiuj wklej z meczu z Celtą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Tutaj nie ma żadnej zespołowej gry z naszej strony , jakiejkolwiek taktyki. Liczenie tylko na indywidualności
33
Sergi Roberto sam wziął sprawy w swoje ręce w dniu wczorajszym, aby przyspieszyć kroki z Cancelo, prawdziwy kapitan
0
Co oni grają... Im więcej pomocników tym gorzej, wszystko prawie środkiem chcą grać. Tu trzeba typowe 433
1
Pedri cień zawodnika...
0
I będzie : uwaga , nie ma kontuzji z uwagi na środki ostrożności będzie dostępny po przerwie reprezentacyjnej :D
2
Z przodu mamy kim grać. Przecież tutaj nawet dziecko z piaskownicy widzi,że potrzeba nam wzmocnienia na bokach obrony. I to obrońcy o odpowiednim profilu a nie w stylu Alonso który może na środku lub lewej obronie. A co pokazało w poprzednim sezonie na obu pozycjach sobie nie radził.
4
Ah ten nasz Wuefista
0
Martwią te osłabienia, przede wszystkim środek pomocy, Busi Kessie Gavi Roberto , a kogo z ławki do środka? Straszna wyrwa. Dzisiaj trzeba sposobem za wszelką cenę nie przegrać. W kolejnych latach trudno było by szukać tak potencjalnie łatwego rywala w finale jakim będzie teraz Osasuna