BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szogi Merino to akurat DM, Zumbimendi jest tam CM
1
@Tridente2015 w lidze zasłużyli bo nawet jak nam dodać te punkty co nam ukradli to Real ma kawałek więcej.
W LM to powiem tak, wygrali ale mogli już odpaść dużo wcześniej gdyby nie wiadomo co.
Tak powinniśmy patrzeć na siebie ale nie można ciągle tolerować tego że nas okradają
1
@KamQiX klauzula chyba około 60mln ale kontrakt tylko jeszcze rok
1
@czarnatom Merino by akurat pasował, to Zumbimendi byłby niepotrzebny
0
@Tridente2015 wiemy że nie gryzie się w język i sędziowie sporo pomogli Realowi więc można się było się spodziewać że to powie
4
@KamQiX wcześniej nie chcieli go sprzedać a teraz będą musieli jak nie przedłuży kontraktu
0
@sepek to Nike jak się nie mylę proponuję taka długość kontraktu
0
@swiergol2 to że komentuje to nie znaczy że w to wierzę. Patrząc na naszą sytuacje to dużo rzeczy musi się wydarzyć żebyśmy mogli kogoś kupić. A raczej nie tylko my się będziemy interesować Merino
0
@sepek tu się liczy marka, popularność i to ile sprzedajemy koszulek
0
@Safrani a ja pisze od dawna że jak nie sprzedamy kogoś z droższych graczy to żadnych dużych transferów nie będzie.... tymczasem La Bambla po losowej plotce: (⚆_⚆)
0
@Tridente2015 w jakim kontekście piszesz?
0
@Emhyr komentuję liczby które są podane w tym artykule a nie to co piszą inne źródła
0
@Emhyr a pod jakim ja artykułem piszę?
0
@Tridente2015
@Safrani
Ale wy wiecie że jak nie sprzedamy kogoś za spora kasę to nikogo nie kupimy? To tak nie działa
0
@Emhyr po pierwsze znowu wspominasz o innym koledze, jak masz z nim problem to nie płacz do mnie.
Po drugie nikt nie pisze o 200mln tylko kwota stała jest zbyt mała, powinno być 120-130mln. Bardzo żadko spełniamy te zmienne a i tak nie są jakieś mega
0
@Emhyr ty masz coś z głową? Oczywiście że to mało
0
Laporta powiedział że nie będzie dużej sprzedaży ani dużego transferu i że Christensen dobrze się sprawdza na DM i do tego awansuje Casado i ktoś jeszcze........ tymczasem Sport
0
@Emhyr to z tego że ten kontrakt co jest wyżej podany to mało
0
@Emhyr np. Real
0
@Emhyr przecież to oczywiste że będziemy mieli największy kontrakt tylko że reszta ma stare umowy i nas szybko wyprzedzą
0
@dzefrej234 czyli mamy nie komentować bo jeszcze nie ma oficjalki?
1
@bart_azz ty chyba nie znasz naszej sytuacji
1
@Zoker 4k powinno wystarczyć ale to mocno zależy od zastosowania
0
@Faro zobacz statyski sprzedaży najpierw.
Real ma bonusy, jakbyś sprawdzał to byś wiedział
0
@Faro tak to mało, nikogo nie obchodzi nasza sytuacja tylko to ile zarabiamy na tych koszulkach.
120mln podstawy to mało a tu mowa o 105-120mln.
Zobacz sobie na stronach innych drużyn jakie mają kwoty na starych kontraktach sprzed kilku lat
4
@Faro weź chłopie. Inne zespóły dawno nie podpisywały umów a Real na umowie sprzed 5 lat ma prawie to samo, naszym obowiązekiem było wynegocjować najlepszy kontrakt. A biorąc pod uwagę że sprzedajemy najwięcej koszulek to powinniśmy dostać poprostu więcej.
Kolejny raz Laporta się nie popisał i w perspektywie długoterminowej tracimy, czyli standard za jego rządów
0
@Faro przecież to mało chłopie.
Kolejny obrońca Laporty xd
0
@Faro odrazu powinien go wywalić i sam się przyznał że by go zwolnił dużo wcześniej gdyby to nie był Xavi
0
@Kalin33 a ty chyba zapomniałeś o Ferminie i wychowankach z La Masii
0
@Faro czekaj co? Ty go chwalisz za ten cyrk?