0

@Szogi Merino to akurat DM, Zumbimendi jest tam CM

1

@Tridente2015 w lidze zasłużyli bo nawet jak nam dodać te punkty co nam ukradli to Real ma kawałek więcej.
W LM to powiem tak, wygrali ale mogli już odpaść dużo wcześniej gdyby nie wiadomo co.
Tak powinniśmy patrzeć na siebie ale nie można ciągle tolerować tego że nas okradają

1

@KamQiX klauzula chyba około 60mln ale kontrakt tylko jeszcze rok

1

@czarnatom Merino by akurat pasował, to Zumbimendi byłby niepotrzebny

0

@Tridente2015 wiemy że nie gryzie się w język i sędziowie sporo pomogli Realowi więc można się było się spodziewać że to powie

4

@KamQiX wcześniej nie chcieli go sprzedać a teraz będą musieli jak nie przedłuży kontraktu

0

@sepek to Nike jak się nie mylę proponuję taka długość kontraktu

0

@swiergol2 to że komentuje to nie znaczy że w to wierzę. Patrząc na naszą sytuacje to dużo rzeczy musi się wydarzyć żebyśmy mogli kogoś kupić. A raczej nie tylko my się będziemy interesować Merino

0

@sepek tu się liczy marka, popularność i to ile sprzedajemy koszulek

0

@Safrani a ja pisze od dawna że jak nie sprzedamy kogoś z droższych graczy to żadnych dużych transferów nie będzie.... tymczasem La Bambla po losowej plotce: (⚆_⚆)

0

@Tridente2015 w jakim kontekście piszesz?

0

@Emhyr komentuję liczby które są podane w tym artykule a nie to co piszą inne źródła

0

@Emhyr a pod jakim ja artykułem piszę?

0

@Tridente2015
@Safrani
Ale wy wiecie że jak nie sprzedamy kogoś za spora kasę to nikogo nie kupimy? To tak nie działa

0

@Emhyr po pierwsze znowu wspominasz o innym koledze, jak masz z nim problem to nie płacz do mnie.
Po drugie nikt nie pisze o 200mln tylko kwota stała jest zbyt mała, powinno być 120-130mln. Bardzo żadko spełniamy te zmienne a i tak nie są jakieś mega

0

@Emhyr ty masz coś z głową? Oczywiście że to mało

0

Laporta powiedział że nie będzie dużej sprzedaży ani dużego transferu i że Christensen dobrze się sprawdza na DM i do tego awansuje Casado i ktoś jeszcze........ tymczasem Sport

0

@Emhyr to z tego że ten kontrakt co jest wyżej podany to mało

0

@Emhyr np. Real

0

@Emhyr przecież to oczywiste że będziemy mieli największy kontrakt tylko że reszta ma stare umowy i nas szybko wyprzedzą

0

@dzefrej234 czyli mamy nie komentować bo jeszcze nie ma oficjalki?

1

@bart_azz ty chyba nie znasz naszej sytuacji

1

@Zoker 4k powinno wystarczyć ale to mocno zależy od zastosowania

0

@Faro zobacz statyski sprzedaży najpierw.
Real ma bonusy, jakbyś sprawdzał to byś wiedział

0

@Faro tak to mało, nikogo nie obchodzi nasza sytuacja tylko to ile zarabiamy na tych koszulkach.
120mln podstawy to mało a tu mowa o 105-120mln.
Zobacz sobie na stronach innych drużyn jakie mają kwoty na starych kontraktach sprzed kilku lat

4

@Faro weź chłopie. Inne zespóły dawno nie podpisywały umów a Real na umowie sprzed 5 lat ma prawie to samo, naszym obowiązekiem było wynegocjować najlepszy kontrakt. A biorąc pod uwagę że sprzedajemy najwięcej koszulek to powinniśmy dostać poprostu więcej.
Kolejny raz Laporta się nie popisał i w perspektywie długoterminowej tracimy, czyli standard za jego rządów

0

@Faro przecież to mało chłopie.
Kolejny obrońca Laporty xd

0

@Faro odrazu powinien go wywalić i sam się przyznał że by go zwolnił dużo wcześniej gdyby to nie był Xavi

0

@Kalin33 a ty chyba zapomniałeś o Ferminie i wychowankach z La Masii

0

@Faro czekaj co? Ty go chwalisz za ten cyrk?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?