BRYLANT88
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
racja trenera mamy dobrego to pilkarze sa wypaleni
0
kurde wkoncu ktos powiedzial publicznie prawde o messim i barcelonie niestety oni wszyscy sa wypaleni a iniesta i messi najbardziej. ta druzyna niestety nieosiagnie juz nic
0
ribery to przecietniak w barcelonie czy realu ciezko by mial grac w podstawowym juz z bayernu lepszy jest kross czy muller
0
wygral puchary ale indywidualnie niczym nie zablysna sprawiedliwie ronaldo wygral zasluzyl
0
ronaldo to legenda gdyby nie kontuzje bylby lepszy od pelego czy maradony, nigdy niemozna bylo sie nudzic ogladajac mecze w ktorych gral, podobnie jak ronaldinho POPROSTU MAGIA
0
pedro na srodku ataku powinien zagrac
0
nie jest on nam potrzebny
0
xavi gra slabo bardziej przeszkadza niz pomaga na real wpuscilbym songa zamiast niego i zagral dwoma defensywnymi neymar z messim poradza sobie z rozgrywaniem pilki.
0
kaka daje dobry przyklad iniescie jak powinien grac, slaba obrona slaby jak zwykle ostatnio xawi i iniesta
0
za jakies 20 lat w barcelonie moga grac pilkarze o tych samych nazwiskach co teraz
0
asysta zajebista ale bramka dupy nie urywa
0
zgadzam sie ze wiekszosc komentarzy jest na poziomie przedszkola. ja od 11 lat kibicuje barcelonnie i sledze jej losy wiec wiem co mowie,
0
nie ogladalem wiekszosci meczow w tym sezonie ale ten z celtikiem widzialem ijesli to byl najlepszy nasz mecz to nie zaluje ze nie widzialem poprzednich. poza wieksza agresywnoscia nic nie zmienilo sie od ubieglego sezonu a iniesta i xavi nie dali nic druzynie a to oni powinni nakrecac akacje. bardzo slaby mecz barcelony
0
jak zagral neymar?
0
barca bedzie zalowac jak thiago odejdzie, myske ze jego umiejetnosci sa na poziomie xaviego i iniesty
0
szkoda ze ronaldo odszedl po jednym sezonie taka polityka klubu,,, dla mnie to pilkarz wszech czasow a rivaldo i ronaldinho dla nich chcialem ogladac kazdy mecz barcy to prawdziwi genniusze
0
nastepnym celem powinno byc zatrzymanie za wszelka cene thiago, po 2 kupic 2 obroncow, po 3 sprzedac pedro, wille
0
dla mnnie najlepszy bylby klopp bielsa lub wenger
0
moj wymarzony sklad na nastepny sezon casilllas - kompany silva piqe- song iniesta reues thiago\xavi - messi sanchez/falcao neymar
0
trzeba zmienic trenera proponuje kloopa wengera de boera albo bielse, trzeba zaczac dawac wiecej grac thiago zamiast xaviego, pozbyc sie pedro fabregasa kupic 2 srodkowych obroncow, a przedewszystkim wrocic do takiej gry jaka grali chociazby w zeszlym sezonie SZYBKO Z ZAANGARZOWANIEM itp. w tym sezonie nie graja ani prostopadlych podan ani nie stwarzaja okazji strzeleckich tak jak kiedys nawet jak wygrali w lidze 5;0 to w tym meczu oddali 6-7 strzalow
0
po tym co ten prezes gada widze ze barca skonczy dominacje w europie jak iwlidze pieprzy ze liga najwazniejsza ze tito zostaje on sie nie nadaje jako trener
0
tylko szkoda ze borussia po sezonie zostanie rozprzedana graja pieknie jak kiedys barca i mogli by na lata przejac dominacje w europie szkoda lewy powinien zostac w bayernie sie zmarnuje tam nie bedzie mial tyle okazji do gry
0
nie ma juz druzyny niema trenera niema lidera, wilanowa to zywy trup nie reaguje nie podpowiada druzynie zaden z niego trener, messi to nie ronaldinho czy riwaldo oni w trudnych momentach brali gre na siebie nawet jak sie nie udalo bylo widac lidera i chec walki
0
zmiany nic nie dadza caly zespolgra fatalnie zal patrzec zywe trupy
0
zadnego strzalu.... makabra
0
jakbys frajeze ogladal a nie podziwial tylko statystyki to bys wiedzial o co chodzi
0
barca zagrala w tym sezonie jeden dobry mecz, rewanz z milanem. poza tym lipa. brak pomyslu, zaangarzowania, szybkosci, kibicuje barcelonie od 1997 roku i ogladalem wiekszosc ich meczy , mimo ze wygrywaja to styl w jakim to robia jest niziutki,
0
pogodzili sie z tym ze nie ograja bawarczykow ?
0
ogladalem wiekszosc meczy barcelony w tym sezonie i musze powiedziec ze zagrali tylko jeden poprawny ale nie perfekcyjny mecz i byl to pojedynek rewanzowy z milanem poza tym slabiutko w tym sezonie graja bez zaangarzowania i pomyslu. wiem co mowie bo kibicuje im od1997 roku. jezeli nic nie zmienia w grze z bayernem nie wygraja.
0
prosze o pomoc. mam neta 1 mega neostrade bardzo slaby jakby ktos wiedzial gdzie moge znalezc transmisje w necie zeby sie nie ciol mecz to prosze napiszcie .