0

racja trenera mamy dobrego to pilkarze sa wypaleni

0

kurde wkoncu ktos powiedzial publicznie prawde o messim i barcelonie niestety oni wszyscy sa wypaleni a iniesta i messi najbardziej. ta druzyna niestety nieosiagnie juz nic

0

ribery to przecietniak w barcelonie czy realu ciezko by mial grac w podstawowym juz z bayernu lepszy jest kross czy muller

0

wygral puchary ale indywidualnie niczym nie zablysna sprawiedliwie ronaldo wygral zasluzyl

0

ronaldo to legenda gdyby nie kontuzje bylby lepszy od pelego czy maradony, nigdy niemozna bylo sie nudzic ogladajac mecze w ktorych gral, podobnie jak ronaldinho POPROSTU MAGIA

0

pedro na srodku ataku powinien zagrac

0

nie jest on nam potrzebny

0

xavi gra slabo bardziej przeszkadza niz pomaga na real wpuscilbym songa zamiast niego i zagral dwoma defensywnymi neymar z messim poradza sobie z rozgrywaniem pilki.

0

kaka daje dobry przyklad iniescie jak powinien grac, slaba obrona slaby jak zwykle ostatnio xawi i iniesta

0

za jakies 20 lat w barcelonie moga grac pilkarze o tych samych nazwiskach co teraz

0

asysta zajebista ale bramka dupy nie urywa

0

zgadzam sie ze wiekszosc komentarzy jest na poziomie przedszkola. ja od 11 lat kibicuje barcelonnie i sledze jej losy wiec wiem co mowie,

0

nie ogladalem wiekszosci meczow w tym sezonie ale ten z celtikiem widzialem ijesli to byl najlepszy nasz mecz to nie zaluje ze nie widzialem poprzednich. poza wieksza agresywnoscia nic nie zmienilo sie od ubieglego sezonu a iniesta i xavi nie dali nic druzynie a to oni powinni nakrecac akacje. bardzo slaby mecz barcelony

0

jak zagral neymar?

0

barca bedzie zalowac jak thiago odejdzie, myske ze jego umiejetnosci sa na poziomie xaviego i iniesty

0

szkoda ze ronaldo odszedl po jednym sezonie taka polityka klubu,,, dla mnie to pilkarz wszech czasow a rivaldo i ronaldinho dla nich chcialem ogladac kazdy mecz barcy to prawdziwi genniusze

0

nastepnym celem powinno byc zatrzymanie za wszelka cene thiago, po 2 kupic 2 obroncow, po 3 sprzedac pedro, wille

0

dla mnnie najlepszy bylby klopp bielsa lub wenger

0

moj wymarzony sklad na nastepny sezon casilllas - kompany silva piqe- song iniesta reues thiago\xavi - messi sanchez/falcao neymar

0

trzeba zmienic trenera proponuje kloopa wengera de boera albo bielse, trzeba zaczac dawac wiecej grac thiago zamiast xaviego, pozbyc sie pedro fabregasa kupic 2 srodkowych obroncow, a przedewszystkim wrocic do takiej gry jaka grali chociazby w zeszlym sezonie SZYBKO Z ZAANGARZOWANIEM itp. w tym sezonie nie graja ani prostopadlych podan ani nie stwarzaja okazji strzeleckich tak jak kiedys nawet jak wygrali w lidze 5;0 to w tym meczu oddali 6-7 strzalow

0

po tym co ten prezes gada widze ze barca skonczy dominacje w europie jak iwlidze pieprzy ze liga najwazniejsza ze tito zostaje on sie nie nadaje jako trener

0

tylko szkoda ze borussia po sezonie zostanie rozprzedana graja pieknie jak kiedys barca i mogli by na lata przejac dominacje w europie szkoda lewy powinien zostac w bayernie sie zmarnuje tam nie bedzie mial tyle okazji do gry

0

nie ma juz druzyny niema trenera niema lidera, wilanowa to zywy trup nie reaguje nie podpowiada druzynie zaden z niego trener, messi to nie ronaldinho czy riwaldo oni w trudnych momentach brali gre na siebie nawet jak sie nie udalo bylo widac lidera i chec walki

0

zmiany nic nie dadza caly zespolgra fatalnie zal patrzec zywe trupy

0

zadnego strzalu.... makabra

0

jakbys frajeze ogladal a nie podziwial tylko statystyki to bys wiedzial o co chodzi

0

barca zagrala w tym sezonie jeden dobry mecz, rewanz z milanem. poza tym lipa. brak pomyslu, zaangarzowania, szybkosci, kibicuje barcelonie od 1997 roku i ogladalem wiekszosc ich meczy , mimo ze wygrywaja to styl w jakim to robia jest niziutki,

0

pogodzili sie z tym ze nie ograja bawarczykow ?

0

ogladalem wiekszosc meczy barcelony w tym sezonie i musze powiedziec ze zagrali tylko jeden poprawny ale nie perfekcyjny mecz i byl to pojedynek rewanzowy z milanem poza tym slabiutko w tym sezonie graja bez zaangarzowania i pomyslu. wiem co mowie bo kibicuje im od1997 roku. jezeli nic nie zmienia w grze z bayernem nie wygraja.

0

prosze o pomoc. mam neta 1 mega neostrade bardzo slaby jakby ktos wiedzial gdzie moge znalezc transmisje w necie zeby sie nie ciol mecz to prosze napiszcie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?