0

0

Bo ogólnie każdy na waszej stronie boi się jednych i drugich :)

0

Brosik
Sędziowie przeszkodzili w meczu z Interem?????????:):) To co zrobili sędziowie w meczu z Chelsea..Wiesz o czym mówię...:)::)

0

Puki co to maść Wam jest potrzebna :) W barcelonie -4 także bez odbioru. Żal takich ludzi, poczekajcie do meczu a nie już euforia i teksty: miażdżymy Real, Messi znów najlepszy, Iniesta magik itp...pare dni temu na tym forum panowały z goła inne nastroje. Nie byliście tacy hej do przodu..co drugi użytkownik strony czarno widział mecz z Realem a teraz już 90 % jest pewna pogromu na SB. Trochę pokory i wszystko będzie ok, pozdrawiam i liczę na dobry mecz, który przyjdzie mi oglądać z trybun :)

0

ach ta Wasza pewność siebie :) wygrali z symulącą grę osasuną i słabym city i już nagle są znów najlepszą ekipą świata :)

0

Jedna wysoka wygrana i już euforia :):) Już Real ma drżeć bo wielka barca pokonala u siebie osasunę, którą regularnie tłucze na CN.. ale nic lepszego dla Realu nie mogło się trafić, piłkarze barcy pewnie myslą tak jak jej kibice..a w niedzielę...zimny prysznic...:):)

0

Patrzac na komentarze spozywasz mocne trunki lub inne uzywki :)

0

czyżby ból du..py?:):) Sandro Rosell..mówi ci coś ta osoba ?:)

0

To co napisałeś kim jesteś to chyba prawda :) W Madrycie 1 pkt będzie dla was sukcesem. No i po drugie małą masz wiedzę o tym co się dzieje skoro chcesz LM na Polsacie oglądać :):)

0

Real to nie Barca pamiętaj. No i GD na Santiago co w obecnej formie Barcy wróży manitę ;]

0

W lidze możecie być spokojni, 2 miejsce zajmiecie na pewno bo Atletico spuchnie..

0

0-2 i dogrywka :)

0

0

Cały czas jestem ogarnięty. Twoim zdaniem to jest normalna?? Też byś się bronił w taki sposób? Zrobiłeś coś złego, ktoś o tym mówi a Ty na obronę używasz słów ''ale mój kolega zrobił coś gorszego''.

0

No trzeba kończyć bo fanboy Messiego i tak nie weźmie tego do siebie. Ale nie martw się Mundo Deportivo właśnie wyliczyło, że Bale kosztuje Real 256 mln euro. Neymar przy nim to drobny wydatek :) Barceloński klub i prasa robią z siebie pośmiewisko na cały świat. Tu by idealnie pasowało ''kończ pan...'' :)

0

No to, że wytyka komuś wydanie takich pieniędzy na zawodnika i w dodatku uważa to za złe a jego klub robi ( prawdopodobnie ) to samo. Widze, że nie masz pojęcia co oznacza ''hipokryzja''

0

0

Alves: i jego słowa, że w Barcelonie nie mówi się o sędziach, a przy kilku błedach sędziów w ubiegłym sezonie był pierwszym, który mówił, że sędziowie mylą się na waszą niekorzyść.
Xavi: po pamietnym 0-7 z Bayernem mówił, że to Barca lepiej grała piłką :):):), zresztą ten człowiek słynie z błyskotliwych wywiadów :)

0

Rossell, Alves, Xavi, Martino ( jego mądrości dotycze kwot za Bale'a i Neymara)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?