0

stifler111

Masz racje, Valdes przerósł już Ikera i to o wiele

0

Oby sie odbudował do następnego meczu z Realem ;)

Ma jeszcze dużo dużo czasu...

0

niecierpie dzieciaków co od niedawna lubią real bo pedałek Krystyna w nim gra :/:/:/:::

0

Brawo, genialnie teraz utrzymać do końca wynik

0

OoOoOoo

takiej zmian sie za cholere nie spodziewałem

Czemu Pep go zdjął?

0

Busquests sie rozgrzewa

0

Dzięki za link ;)

0

DA KTOŚ LINK DO MECZU?

Będę wdzięczny ;]

0

xavi 1995

Masz racje, grają wyśmienicie, a Maxwell jakby sie ożywił, Milito po tak długiej kontuzji... KAPITALNI ZMIENNICY

0

Da ktoś link do meczu? :)

Będę wdzięczny ;]

0

Weźcie nie wyzywajcie Ibry, najpierw, jak przyszedł to go chwaliliście i wgl zachwyceni. Przypomnijcie sobie jak Eto'o miał też dosłownie rok temu wielki spadek formy, a co było w finale LM? Nie narzekajcie, jeszcze was zadziwi zobaczycie...

Oby naprawde Guardiola coś do nich przemówił bo dzieje sie niezbyt dobrze

0

Aj

Wybili nas z rytmu,a tak juz szło na lini Maxwell-Ibra-Mesii :(

Oby w przerwie Guardiola coś im przemówił...

0

Chodzi mi o ten news przed meczem :D

Tera już wiem ;)

0

Czemu Maxwell jest w podstawowym składzie i na rezerwie też?

A po za tym gdzie Alves? Miał być podobno

0

NIepokoi mnie forma PIQUE i Ibrahimovica...

0

To jest wiadome, że w ciągu 2-3 sezonów nie dokonamy tego co przed rokiem, bo będzie ciążyła na nich wielka presja, kibice i wszyscy będą oczekiwać jeszcze więcej od nich i sie wtedy mogą załamać jak tak będą nastawieni. Moim zdaniem najważniejsze, aby w tym sezonie wygrać Lige Mistrzów i Primera Division. ;)

0

Zasłużone zwycięstwo, chociaż na początku niezbyt szło, ale ważny końcowy wynik. Szkoda że Real wygrał byśmy mieli przewage większą, ale pożyjemy zobaczymy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?