0

Sakho chce odejść z PSG więc może o niego trzeba się postarać:)

0

Żałosny jest jest Perez i tyle. Nie chce oglądać jak Barca na jego stadionie wznosi Puchar Hiszpanii do góry:)

0

Panowie Teraz leci powtórka GD na Sportkubie także możecie teraz w spokoju oglądnąć i przeanalizować mecz na spokojnie:)

0

A jednak to prawda!!! Cholera kontuzje zaczynają nas nękac:(

0

Podobno Afellay zerwał dziś na treningu wiezadła w lewym kolanie!!! Wiecie coś więcej na ten temat???

0

Szkoda że nie będą grac w Chicago bo akurat jade tam na wakacje i bym sobie oglądnął moich ulubienców:)

0

Panowie nie liczy się teraz piękno gry ale 3 punkty. To jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No panowie zapowiada sie ciekawy mecz.Barca ich rozjedzie 4:0.Bayern może już jechać do domu

0

Po kryzysie nie widać żadnego śladu.Barca gromi w piękny sposób.Obrona była dziś fenomenalna noi Valdez, który zagrał jedno z lepszych spotkań.Czyste konto po raz kolejny. Pomoc była dziś świetna. Przedewszystkim Xavi, miał udział przy 3 bramkach.Najlepszy rozgrywający świata.Eto o nareszcie strzelił dwie bramki.Henry tak samo.Tlko coś Messiemu coś nie wychodziło. Błąkał sie po boisku.Dobze że strzelił bramke i to nie byle jaką.Podsumowując Brca zagrała dziś kosmiczny futbol.Miejmy nadzieje ze tak bedzie grała do konca sezonu.VISCA EL BARCA!!BARCA NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA.

0

Nareszcie pięny mecz barcy od dłuższego czasu.Prawie cała drużyna grała pięknie oprócz obrony która puściła dwie bramki.ale ogółem cała drużyna wypadła bardzo dobrze. Oby tak dalej.VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?