Babinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Żulice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ej ale jak w to sie gra powiecie?
0
a jak w to sie gra?:)
0
bedzie ciezko,jeszcze do tego Ibra nie wejdzie,jak jzu to jakis z defensywy ale remis tez dobry wynik...
0
jeśli bedzie nez kometarzy to nie bedzie to super widowisko,zawsze cos dodaje kometarz tej magii....
0
Popieram Henry1991,wynik trudny do powtorzenia,aczkolwiek mysle ze wygramy,ile?Tego nie wiem ale mysle,że około 3-1 2-0.:)
Visca el Barça!!:)
0
ban
Dobrze powiedziałeś,nie ma nigdzie prucz Cyfra plus ,chyba ,że na jakis obcojezycznych tego nie wiem.
Ewentualnie mozna skorzystac z meczenazywo.pl,meczyki.pl itp