no tak zgadzam się z Tobą, ale przynajmniej powinni brac duze pieniadze, za taki talet jakim jest Gio, tylko kwestia tego czy jego talent bedzie sie rozwijał czy nie, mysle ze w Barcelonie bylo by mu lapiej ale skoro marzyl o grze w Premier League to coz jego wola.
Hering - ja nie porównuję ich stylów gry tylko w jak łatwy sposób Barca ich pościła, i Quaresma jak i Fabregas stali się wielkimi piłkarzami, których Barca chciała by mieć w swoich szeregach. Fabregasa już chcieli kupić ale on nie chce wracać i nie wróci już do nas... niestety...Zarząd Barcy powinien trochę pomyśleć za nim sprzedadzą swoich najlepszych wychowanków, tak jak to było teraz z Gio, za parę lat będziemy tego żałować.
Ehh, żeby nie było to co z Quaresmą i Fabregasem, później będą chcieli go kupić za 25-30mln. A i mam pytanie czy Barcelona zapewniła sobie pierwokup Dos Santosa w razie chęci odejścia Gio z Tottenhamu??
PS. Tylko nie pozwólcie żeby Jeffren i Pedro odeszli... ^^
komandor malutki błąd, zjadłeś "i" w wyrazie stanowisku... :)
A wracając do tematu, to chyba dobrze, że jednak Laporta zostaje :) oby ten sezon należał do Barcelony, przynajmniej w Hiszpanii, nie musimy od razu wygrać LM, mi by wystarczyło zwycięstwo w La Liga no i superpuchar Hiszpanii.
Ehh, żeby nie było to co z Quaresmą i Fabregasem, później będą chcieli go kupić za 25-30mln. A i mam pytanie czy Barcelona zapewniła sobie pierwokup Dos Santosa w razie chęci odejścia Gio z Tottenhamu??
PS. Tylko nie pozwólcie żeby Jeffren i Pedro odeszli... ^^
Hering - ja nie porównuję ich stylów gry tylko w jak łatwy sposób Barca ich pościła, i Quaresma jak i Fabregas stali się wielkimi piłkarzami, których Barca chciała by mieć w swoich szeregach. Fabregasa już chcieli kupić ale on nie chce wracać i nie wróci już do nas... niestety...Zarząd Barcy powinien trochę pomyśleć za nim sprzedadzą swoich najlepszych wychowanków, tak jak to było teraz z Gio, za parę lat będziemy tego żałować.
Komentarze
0
Wychowanek oddany klubowi :D i to mi się podoba! :D
Vamos Bojan!
Vamos Barca!
0
no tak zgadzam się z Tobą, ale przynajmniej powinni brac duze pieniadze, za taki talet jakim jest Gio, tylko kwestia tego czy jego talent bedzie sie rozwijał czy nie, mysle ze w Barcelonie bylo by mu lapiej ale skoro marzyl o grze w Premier League to coz jego wola.
Vamos Barca! :D
0
Hering - ja nie porównuję ich stylów gry tylko w jak łatwy sposób Barca ich pościła, i Quaresma jak i Fabregas stali się wielkimi piłkarzami, których Barca chciała by mieć w swoich szeregach. Fabregasa już chcieli kupić ale on nie chce wracać i nie wróci już do nas... niestety...Zarząd Barcy powinien trochę pomyśleć za nim sprzedadzą swoich najlepszych wychowanków, tak jak to było teraz z Gio, za parę lat będziemy tego żałować.
Vamosss Barcaaaa! ( ;
0
Ehh, żeby nie było to co z Quaresmą i Fabregasem, później będą chcieli go kupić za 25-30mln. A i mam pytanie czy Barcelona zapewniła sobie pierwokup Dos Santosa w razie chęci odejścia Gio z Tottenhamu??
PS. Tylko nie pozwólcie żeby Jeffren i Pedro odeszli... ^^
(Pedro to taki lepszy Fabregas bedzie) ( ;
:D
Vamos Barca!
0
komandor malutki błąd, zjadłeś "i" w wyrazie stanowisku... :)
A wracając do tematu, to chyba dobrze, że jednak Laporta zostaje :) oby ten sezon należał do Barcelony, przynajmniej w Hiszpanii, nie musimy od razu wygrać LM, mi by wystarczyło zwycięstwo w La Liga no i superpuchar Hiszpanii.
Vamos Barca!
Vamos Laporta!
0
Dac już za niego te 25mln + 3 zmiennych i Silva jest nasz a w ostateczności 30mln. Naprawdę wart jest tych pieniędzy.
Vamos Barca!
0
Eto'o będzie pichichi sezonu 2008/2009 :D
A co do Pedro to będzie on równie dobry co Fabregas, albo nawet lepszy :) oby nie odszedł od nas :D
Vamos Barca! :D
Vamos Samu!
0
Ehh, żeby nie było to co z Quaresmą i Fabregasem, później będą chcieli go kupić za 25-30mln. A i mam pytanie czy Barcelona zapewniła sobie pierwokup Dos Santosa w razie chęci odejścia Gio z Tottenhamu??
PS. Tylko nie pozwólcie żeby Jeffren i Pedro odeszli... ^^
(Pedro to taki lepszy Fabregas bedzie) ( ;
:D
Vamos Barca!
0
Wychowanek oddany klubowi :D i to mi się podoba! :D
Vamos Bojan!
Vamos Barca!
0
Hering - ja nie porównuję ich stylów gry tylko w jak łatwy sposób Barca ich pościła, i Quaresma jak i Fabregas stali się wielkimi piłkarzami, których Barca chciała by mieć w swoich szeregach. Fabregasa już chcieli kupić ale on nie chce wracać i nie wróci już do nas... niestety...Zarząd Barcy powinien trochę pomyśleć za nim sprzedadzą swoich najlepszych wychowanków, tak jak to było teraz z Gio, za parę lat będziemy tego żałować.
Vamosss Barcaaaa! ( ;