0

a gdzie puyol ?:((

0

David czyżby powrót do formy ? :) w końcu .. moim zdaniem Tito powinien dawać mu dużo częściej szansę gry od pierwszych minut . :))

0

David czyżby powrót do formy ? w końcu strzela .. moim zdaniem Tito powinien mu dawać szansę gry od pierwszych minut aby powrócił do takiej formy jaką miał kiedyś :))

0

v4ns

Moim zdaniem najważniejsze jest to żeby wrócił Eric Abidal..
bo kto podniesie puchar ligi mistrzów ? :D

0

A o reprezentacji nie mam zielonego pojęcia . :/

0

7VillaPuyol5


jeśli Katalonia uzyska niepodległość to barcelona będzie grała w lidze francuskiej. xd
już by nie było elClasico..

0

No . tylko trochę szkoda że Puyola nie ma . :/

0

Ja was wszystkich nie rozumiem . skoro bayern gral lepiej to dlaczego nie Wygral ? chelsea ma lepszych i bardziej doświadczonych zawodników którzy potrafią wytrzymać presję przy karnych.. nie to co robben i bastian..
VISCA EL BARCA ; >

0

Messi zawsze bedzie lepszy od Krysi. ;>>

0

To nie nasz dzień .. i będzie 7pkt do Realu Madryt .. ale szkoda ; ((
gdyby messi wykorzystał sytuację z 15minuty było by super .. ; ((

0

Jaki wynik ? proszę napisz ktoś !

0

BulaKG
na 1:0 messi na 2:0 alexis na 3:0 messi
VeB!

0

Może mi ktoś powiedzieć która minuta meczu jest ?

0

Messi żądzi !
zła passa meczów wyjazdowych przełamana ! ; ))

0

która minuta już ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?