Baggio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
grzechynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tęsknię za Ronaldinho
0
wrzód na tyłku niby boli, a jednak drapnie sprawia przyjemność...
0
Rozwiązanie jedno - zostań prezesem PZPN ;)
Po co ciągle narzekać ? jestem dumny z Wisły że zagra z Barceloną i mam nadzieję że nie będzie kompromitacji bo wiadomo jaki poziom.Chyba lepiej żeby polski klub zaprezentował sie z dobrej strony i przypomniał Europie że jeszcze "jakoś sie u nas gra"
0
Chcecie być kibicami Barcelony i wstydzić sie tego że jesteście Polakami ? bo ja nie chciał bym żeby Wisłą Dostałą wielkie baty bo to byłby wstyd nie tylko dla tego klubu ale dla Polski też. Poza tym idę na mecz w Krakowie i chce zobaczyć pierwszy skład Barcelony a nie rezerwy...
PS całe miasteczko studenckie AGH za Wisłą !
Visca el Barça! Chcę ładnego meczu.