BagietkaFCB
Dołączył/a: styczeń 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inni po prostu zazdroszczą mu jego śnieżnobiałych zębów, dlatego jest nielubiany w kadrze i siedzi na ławce.
2
Coulinho?
2
Broda go postarza.
0
Włącz sobie ranking fifa na stronie fifa i tam powinna być opcja sprawdzenia poprzednich rankingów.
2
Nawet jak Cou będzie grał najlepiej to całą uwagę zgarnie Neymar.
0
Torreira już jedną nogą w Arsenalu.
1
Ja myślałem że wezmę sobie tanio Armaniego i dostanę punkty przynajmniej za jego występ. A ten mi -1 punkt zdobył.
0
Przecież Niemcy mają najlepszego bramka...
1
Max 2 miejsce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Poprawna to Kuczinio
0
My odpadamy jutro oni już dziś.
0
Octowe.
0
Pomyślał sobie, że po mundialu będzie musiał wrócić do PSG.
0
Tak. Jeśli islandia przegra oba mecze a Argentyna wygra mecz z nigerią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Jeszcze 15 min i premiera :D
0
Rymanów-Zdrój
0
Można dodać sextet Barcelony z czasów Pepa Guardioli.
0
Soczewka. Może ma to jakiś głęboki sens.
0
Mogła mu zaspoilerować kto zginie. Tego nie dało się przewidzieć z komiksu.
0
Ajajaj wyprzedziłeś mnie o 30 sekund.
2
Zawsze kiedy chcę zobaczyć sobie jakiś gol, wpisuję w youtube (nazwisko zawodnika) goal i ustawiam na filmy z ostatniej godziny. Narazie ten sposób mnie nie zawiódł.
0
Ten, który ma lepszy bilans bramkowy.
EDIT: jednak nie, poprawne odpowiedzi poniżej.
0
Uff myślałem że będzie gorzej.
0
Potrzebuję pomocy. Przez ostatni tydzień kupowałem sobie gumy turbo (tak te). Postanowiłem sobie o nich trochę poczytać i okazało się, że ostatnia patria w Polsce wyszła w 2015 roku... czy jest możliwe by te gumy nie były zepsute? A jeśli są to czy bym to widział/czuł? Bo nie smakują jakoś źle a mnie nie boli brzuch.
0
Nie wiem dlaczego, ale ten komentarz bardzo mnie pociesza.
3
Salah jedyną nadzieją
0
Z jakiego kraju pochodzą jego rodzice.
0
Jakiś koleś z Rosji wystawił drogie karty (np toty messi) za bardzo niską cenę, co poskutkowało załamaniem się rynku. EA postanowiło wyłączyć rynek i nie wiadomo kiedy on powróci.