Bajan184
Dołączył/a: styczeń 2012
Mirocin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i remis w madrycie xd
0
No i na ch#ja nam go? Takie plany, a efekty jak zwykle. Zarzad barcy to prawdziwi politycy z krwi i kosci. Wystarczy nam dwa transefy. Prawa obrona i pomoc. Mlodego do pomocy i mlodego na prawa strone. Barcelona zamiast szykowac transer , ktory odwzdzieczy sie latami, to oni chca kur#wa za wszelka cene kupic kogo kolwiek zeby tylko kupic. Jest wielu mlodzikow ktorzy powinni dostac szanse na gre, na to licze calym sercem, patrzac po tym co sie dzieje.
0
Widzę, że duża większość z Was patrzy na loga sponsorskie na koszulkach jedynie z perspektywy estetyki. Tutaj chodzi o pieniądze. Nie oszukujmy się ale dzisiejszy świat sportowy krąży wokół kasy, ten kto ma jej więcej posiada więcej możliwości.
Takie same zdanie było, gdy zmieniano sponsora z Unicef, na Quatar...
Porównajcie sobie kontrakty sponsorow z innymi wielkimi klubami.
Ta sama kwestia tyczy się sponsorów koszulek, bo nike ładne bo takie i takie, popatrzcie sobie ile MU dostaje kasy od adidasa...
Wasze komentarze odnośnie estetyki są śmieszne.
0
Wszystko zalezy od tego jakie prawa i warunki są zapisane w umowie sponsorskiej :0
Często jest to 50% ze sprzedaży, owszem bywa również tak , że i 100% . Warunków jest sporo :) Jakie dokładnie są u Nas tego niestety nie pamiętam :P
0
Dlaczego to nie Ronnie, nie miałby być zmiennikiem 3 ofensywy ?:)
0
Tak szczerze to chciałbym zobaczyć Alexandre Pato na ławce Barcelony. ( wielki powrót do wielkich klubów ) . Pato ma 26 lat, gra obecnie w przeciętnym zespole wszystko przez kontuzje oraz pecha jakiego miał. Ja osobiście dałbym mu szanse, to świetny zawodnik, a jet niedoceniany. Całkiem prawdopodobne, ze nie chcieli by za niego zbyt dużo. Aczkolwiek nie mam pojęcia ile jest obecnie wart :)
0
Nie zgodzę się z toba :) Na Trenera potrzeba osobę w pełni " taktyczną " czyli Xavi jest tego dobrym przykladem jego asystentem mogldy zostac Puyol .
0
0
" Nie chodzi o siłę twojego ciosu. Chodzi o to, jak mocny cios przyjmiesz i bedziesz w stanie brnąć dalej. Ile możesz znieść i iść dalej do przodu. Tak sięwygrywa !!! "
0
Boże ale macie problemy :) Ta decyzja nie zależy od nas i nei wiem po co te kłutnie. Moim zdaniem jest to dobry ruch, kasa zawsze sie przyda. Zmiana nazwy stadionu to nie koniec jego historii ani kultury :) Każdy będzie mówił na ten stadion Camp Nou , a nie Camp Nou Intel czy cos w ten deseń. To bedzie jedynie zmiana napisu na budynku, a stadion bedzie w dodatku nieco przebudowany odrestaurowany i oczywiscie wiecej miejsc prawdopodbnie ma byc :) Duzo kasy wplynie na konto, dlatego nie widze powodu aby co kolwiek wykluczac :)
0
Meega skład :) 4:0 obstawiam :)
0
Głos oddany czekamy na wyniki :P
0
Ludzie ogarnijcie się, Cesc gra na środku bo tylko on potrafi swietnie odwzorować grę Messiego na pozycji falszywej '9'. A młodych nie wpuszczają bo sa nie doswiadczeni dam sobie reke uciac ze od drugiej polowy beda powazne rotacje :)
0
Zobaczymy jak decyzję podejmie " tata ", Cesc jest w super formie razem z alexisem. mysle ze zagraja obydwoje :) Co do Neymara jest za wczesnie moim zdaniem aby zacząl grac od 1 minuty w tak ważnym meczu ;) Aczkolwiek nie wykluczam takiej opcji ;)
0
Ja się cieszę , że żyję w czasach takiego piłkarza jakim jest Lionel Andres ''Lio'' Messi :) Gracies :P
0
Barcelona wygra :) Trzymamy kciuki, aż do końca! Visca el Barca , Visca Catalonya !