O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Xavi, Fabregas
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dokładnie...trochę pokory Panowie, przed nami jeszcze 34 kolejki, w których wiele może się zdarzyć!! A nasi piłkarze niech się obudzą lepiej bo w środę łatwo nie będzie!!

0

Ludzie jest wygrana i to sie liczy. Potrafilismy podniesc sie z wyniku 1 - 0 i strzelic 3 gole...Valdes zrobil niesamowitego babola, ale moze zacznie po nim szybciej wykopywac pilke w glab pola. Szkoda straconej bramki, jednak bylismy swiadkami swietnego widowiska, ktore wygralismy. W koncu mamy piekne mecze a nie lamacze kosci.

Iniesta - zawodnik meczu bez dwoch zdan, a akcja z Xavim to palce lizac. Mozna ogladac ja bez konca. Rowniez cieszy mnie powrot starego dobrego Pedro!

A wiec widzimy sie na SB!! VeB!!

Sorki ze nie ma polskich znakow, ale pisze z kom.

0

19 milionów za Songa...i to bez jakichkolwiek zmiennych!! Nic chyba nie trzeba dodawać co do tego transferu. Świetny piłkarz za śmieszne pieniądze. Nadal jestem pełen podziwu dla tych co mówią, że jest średniej klasy zawodnikiem...w Arsenalu główna postać środka boiska, w zeszłym sezonie obok Van Persiego najrówniej grający piłkarz, trzymający solidną formę...

Witamy!!

0

@caminero

Po pierwsze:

Forma "meczy" nie jest niezgodna z systemem gramatycznym polszczyzny – ma bliski analogon w postaci formy mieczy, której nikt przecież nie kwestionuje. Jest jednak – jak pokazuje Korpus Języka Polskiego PWN – czterokrotnie rzadziej używana od formy meczów. Poza tym występuje głównie w prasie, drukach ulotnych i w języku mówionym.

Po drugie:

Chaotyczny?...Jeżeli akurat oglądałeś mecze które grał z Barceloną to może nie należały do najlepszych w jego wykonaniu, co nie zmienia że na swojej pozycji jest jednym z najlepszych. Widać że nie widziałeś jego prostopadłych podań do Robina i Walcotta, czy Oxe...Brutalny? Dobrze że nie ciepła klucha, pokaże niektórym piłkarzom (czyt. Pepe) co znaczy gra w piłkę angielską. No ale masz swoje nastawienie do tego piłkarza, więc miej.

18 milionów to promocja za Songa i tylko zostaje nam czekać na oficjalne Fichado!

0

Caminero
Średniej klasy grajek z Songa?? A ile widziałeś meczy Arsenalu w tamtym sezonie?? Za 18 milionów mamy świetnego DM, jak i środkowego obrońce, który (moim zdaniem), przewyższa umiejętnościami Martineza, a jest o połowę tańszy! Kameruńczyk ma wyczucie w obronie, świetnie się ustawia w defensywie i jest zadziorny, co uważam ze jego wielki plus. Oprócz tego w każdej chwili może popisać się chirurgicznym prostopadłym zagraniem do napastników...jest szybki, zwrotny. Jeżeli Sandrusowi i Bartomeu uda się go wyciągnąć za te 15 - 18 milionów + nawet jakiś nasz młodzieżowiec, to będę to uważać za jeden z najlepszych transferów od przyjścia Alvesa. Niech działają jak najszybciej bo Song całkowicie uzupełni naszą kadrę na nowy sezon!

Zobacz wszystkie

0

Dokładnie...trochę pokory Panowie, przed nami jeszcze 34 kolejki, w których wiele może się zdarzyć!! A nasi piłkarze niech się obudzą lepiej bo w środę łatwo nie będzie!!

0

19 milionów za Songa...i to bez jakichkolwiek zmiennych!! Nic chyba nie trzeba dodawać co do tego transferu. Świetny piłkarz za śmieszne pieniądze. Nadal jestem pełen podziwu dla tych co mówią, że jest średniej klasy zawodnikiem...w Arsenalu główna postać środka boiska, w zeszłym sezonie obok Van Persiego najrówniej grający piłkarz, trzymający solidną formę...

Witamy!!

0

Gracias!!

0

Ciężko jest cokolwiek powiedzieć obecnie który z tych Panów byłby najlepszy do prowadzenia Barcelony. Na obecną chwilę najważniejsza jest decyzja Pepa i nie chce żebyście źle zrozumieli, ale wydaje mi się że on sam czuje się wypalony, że nic więcej nie da tej drużynie i niestety, ale nastąpi pożegnanie z tym wspaniałym trenerem (mam nadzieję że się mylę). Patrząc na te kandydatury najrozsądniejsza wydaje się opcja z Bielsą, bo to człowiek który żyje każdym meczem, jest częścią drużyny i ze skromnym zespołem z Bilbao osiągnął w tym sezonie na prawdę wiele. Ma doświadczenie, a w połaczeniu z talentem zespołu z Katalonii i nieporównywalnie większym budżetem, niż w Baskonii, myślę że jest w stanie stworzyć na prawdę coś ciekawego...jak będzie, musimy poczekać.

0

Smutek - ok rozumiem, wiadomo 2 pkt, zostały odrobione, ale 100 komentarzy jest to o tym jaki to Real słaby i takie tam...nie czarujemy się Real w przekroju sezonu jest piekielnie mocny i mają jeszcze 8 pkt, przewagi...gramy z nimi na Camp Nou to może 5 pkt...dalek droga jeszcze...a ja mówię o samym geście, zawodników...pięknie i oby mecz na Camp Nou potwierdził tą jedność.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?