0

jestes wielki Samu. dziekujemy !

0

mi sie tam marzy Villa ... a jezeli ktos z tej dwojki to ja jestem za Forlanem

0

Villaaaaa . Mysle ze Eto'o jeszcze rokk u nas pogra.

VeB!

0

oj niedobrzeeee . Oby szybko wrocil do zdrowia

0

moim zdaniem Iniesta i Valdes wyzej bez nich nic bysmy nie ugrali w sobote

0

moim zdaniem Iniesta 8 . Zagrał naprawde dobry mecz i zastąpił w rozgrywaniu Xaviego

0

bordowo-granatowych !

0

Toure i Marquez powinni dostac 8 zdecydowanie

0

jak dzisiaj wygra Sevilla to juz nie bedziemy liczyc ile mamy nad Villareal tylko wlasnie nad Sevilla no i Valencia .

Barcelona zagrala wczoraj dobry mecz i zasluzenie wygrala, widac bylo ze real sie bal i od poczatku do konca w zasadzie tylko bronil . Nareszcie zwyciestwo u siebie !

VeB!

0

to najlepsza wiadomosc jaka mogla nadejsc przed tym meczem :)

Vamos Andres!

0

to podsumowanie jest genialne !oby tak dalej panowie . Czekamy co dzisiaj nasi zrobia z VCF

VeB!

0

szkoda bo moze opuscic najwazniejsza czesc sezonu a kto jak kto ale Andres by w tych grudniowych meczach duzo dal druzynie .

VeB !

0

szkoda bo byl w formie i napewno przydalby sie w grudniu Barcelonie a zwlaszcza w Gran Derbach . Wracaj do zdrowia Andres.

0

jak dla mnie Iniesta i Xavi powinni dostac wyzej, conajmniej 8 .

VV i Abidal po 7

VeB!

0

nie o oni pierwsi taka lekcje dostali i miejmy nadzieje ze nie ostatni !

VeB!

0

Guardiola go nie puści, jakoś sie dogadają do czerwca dużo czasu

VeB !

0

nie rozumiem tego ... Gdzie jest Andres ?

mysle ze o pilke powalczy Xavi z ... niestety Ronaldo

VeB !

0

Xavi - 10 byl wczoraj genialny

VeB!

0

przydalby sie ktos kto by postraszyl VV, nic do niego nie mam ale nie powinno byc tak ze Victor jest pewny gry w kazdym meczu

VeB!

0

brawo Andres ! :) i caly zespol oczywiscie

VeB !

0

moze ja jestem troche nieobiektywny bo Inieste uwielbiam ale moim zdaniem on i Yaya zagrali wczoraj naprawde dobrze , Henry z Alvesem tez sie starali , szkoda ze taki wynik , zabraklo skutecznosci

VeB!

0

jezeli gdzies to do realu bo tylko oni wyloza na niego 30 baniek

0

przesada ... ja tam bym wolal zeby Bojan wszedł na boisko wtedy gdy Hiszpania mialaby jakies problemy i trener by mu zaufal i dal szanse , moze od razu zostal by bohaterem :)

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?