Balak
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestes wielki Samu. dziekujemy !
0
mi sie tam marzy Villa ... a jezeli ktos z tej dwojki to ja jestem za Forlanem
0
Villaaaaa . Mysle ze Eto'o jeszcze rokk u nas pogra.
VeB!
0
oj niedobrzeeee . Oby szybko wrocil do zdrowia
0
moim zdaniem Iniesta i Valdes wyzej bez nich nic bysmy nie ugrali w sobote
0
moim zdaniem Iniesta 8 . Zagrał naprawde dobry mecz i zastąpił w rozgrywaniu Xaviego
0
bordowo-granatowych !
0
Toure i Marquez powinni dostac 8 zdecydowanie
0
jak dzisiaj wygra Sevilla to juz nie bedziemy liczyc ile mamy nad Villareal tylko wlasnie nad Sevilla no i Valencia .
Barcelona zagrala wczoraj dobry mecz i zasluzenie wygrala, widac bylo ze real sie bal i od poczatku do konca w zasadzie tylko bronil . Nareszcie zwyciestwo u siebie !
VeB!
0
to najlepsza wiadomosc jaka mogla nadejsc przed tym meczem :)
Vamos Andres!
0
to podsumowanie jest genialne !oby tak dalej panowie . Czekamy co dzisiaj nasi zrobia z VCF
VeB!
0
szkoda bo moze opuscic najwazniejsza czesc sezonu a kto jak kto ale Andres by w tych grudniowych meczach duzo dal druzynie .
VeB !
0
szkoda bo byl w formie i napewno przydalby sie w grudniu Barcelonie a zwlaszcza w Gran Derbach . Wracaj do zdrowia Andres.
0
jak dla mnie Iniesta i Xavi powinni dostac wyzej, conajmniej 8 .
VV i Abidal po 7
VeB!
0
nie o oni pierwsi taka lekcje dostali i miejmy nadzieje ze nie ostatni !
VeB!
0
Guardiola go nie puści, jakoś sie dogadają do czerwca dużo czasu
VeB !
0
nie rozumiem tego ... Gdzie jest Andres ?
mysle ze o pilke powalczy Xavi z ... niestety Ronaldo
VeB !
0
Xavi - 10 byl wczoraj genialny
VeB!
0
przydalby sie ktos kto by postraszyl VV, nic do niego nie mam ale nie powinno byc tak ze Victor jest pewny gry w kazdym meczu
VeB!
0
brawo Andres ! :) i caly zespol oczywiscie
VeB !
0
moze ja jestem troche nieobiektywny bo Inieste uwielbiam ale moim zdaniem on i Yaya zagrali wczoraj naprawde dobrze , Henry z Alvesem tez sie starali , szkoda ze taki wynik , zabraklo skutecznosci
VeB!
0
jezeli gdzies to do realu bo tylko oni wyloza na niego 30 baniek
0
przesada ... ja tam bym wolal zeby Bojan wszedł na boisko wtedy gdy Hiszpania mialaby jakies problemy i trener by mu zaufal i dal szanse , moze od razu zostal by bohaterem :)
VeB!