Balcelończyk88
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bolesławiec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widac ze z was dzieci bo patrzycie kto ile bramek strzelil a nie jak gra
0
Moim zdanie w Barcelonie sa to gwiazdy: oczywiscie Messi, Xavi, Iniesta i Pique.
0
Zgadzam sie metatronem82, to nie Real. Gdyby Barcelona napakowała gwiazd tak jak Real ta gra bys sie nie kleiła. W zespole powinno byc od 2 do 4 gwiazd zeby byla dobra komunikacja w zespole.
0
Kibicuje Barcelonie od kad pamietam i bardzo zawsze kibicowalem Eto'o ale mysle ze czas pozegnac sie z Eto'o i zastąpic go Davidem Villa za którego Barcelona maksymalnie powinna dac 50 mln. I bardzo jestem zadowolony z posuniec transferowych Barcy w tym sezonie. Visca el Barca!!!!!