i wybacz ale to chyba Pep i wladze klubu wiedza jak jest i to oni decyduja a skoro tak zdecyduja to musza miec jakies przeslanki prawda...? poza tym jesli klub gra tak jak gra i ma taka plityke ktora jest genialna.. to ja moge bezrefleksyjnie sie pod nia podpisywac...
pisale czleku o innym do ktorego pisales zgadza sie...? czy do Ciebie bylo ze nie szanujesz??? ja pier... dorosnij chlopcze... i ani razu nie pisz do mnie czegos z hala dzieci.. ani razu..
Ronaldo oczywiscie ten prawdziwy w lidze strzelil 34 bramki a w sezonie lacznie 48, wiec Messi jeszcze musi wiecej strzelic niz 5 ale oczywiscie bardzo mu tego zycze..
bardzo sie ciesze z wczrajszego zwyciestwa..
pozdrowienia dla wsyzstkich wiernych kibicow Barcy!!
wlasnie sie pochwalilem przed znajomymi bo tu sami znajomi:):) powinny Cie piec policzki... pamietaj melise przyniesie ukojenie, jak nie to sa nocne dyzury w aptece tam sa jakies ziolowe mocniejsze srodki.. nastepnym razme jak tak bedziesz tu Obecnych draznil bedziesz musial isc po recepte do lekarza by przepisal Ci cos na zaburzenia po zalamaniu nerwowym..
Komentarze
0
Ban!
0
Real Madryt tak cierpi z braku pucharów ze wszystko chialby kupic... niedlugo kupi albo ukradnie sam puchar....
0
challenger
i wybacz ale to chyba Pep i wladze klubu wiedza jak jest i to oni decyduja a skoro tak zdecyduja to musza miec jakies przeslanki prawda...? poza tym jesli klub gra tak jak gra i ma taka plityke ktora jest genialna.. to ja moge bezrefleksyjnie sie pod nia podpisywac...
0
challenger
ale nie powiesz chyba tego samego o jego agencie prawda...????
0
kamil9040
widac wysoki poziom tych studiow....
a jak nie masz czasu to po co ów czas tracisz na wyglaszanie idotycznych stwierdzen...?
to ze kluby powinny miec ustalony prog na zkupy to oczywiste ale mowimy o czyms innym z reszta sam zaczales polemike.... "pseudopolemike"
0
zagra.. zawsze tocza takie polemiki przedmeczowe..
0
Stiifmeister
pisale czleku o innym do ktorego pisales zgadza sie...? czy do Ciebie bylo ze nie szanujesz??? ja pier... dorosnij chlopcze... i ani razu nie pisz do mnie czegos z hala dzieci.. ani razu..
0
larry
odpowiedz moja juz dawno byla napisana..bardzo negatywna ocena tej reki... a jaka moze byc>? powiedzialem ze jestem obiektywny
0
Messi8030
Ronaldo oczywiscie ten prawdziwy w lidze strzelil 34 bramki a w sezonie lacznie 48, wiec Messi jeszcze musi wiecej strzelic niz 5 ale oczywiscie bardzo mu tego zycze..
bardzo sie ciesze z wczrajszego zwyciestwa..
pozdrowienia dla wsyzstkich wiernych kibicow Barcy!!
0
wlasnie sie pochwalilem przed znajomymi bo tu sami znajomi:):) powinny Cie piec policzki... pamietaj melise przyniesie ukojenie, jak nie to sa nocne dyzury w aptece tam sa jakies ziolowe mocniejsze srodki.. nastepnym razme jak tak bedziesz tu Obecnych draznil bedziesz musial isc po recepte do lekarza by przepisal Ci cos na zaburzenia po zalamaniu nerwowym..